Zgrupowanie w Austrii, znamy sparingpartnerów

Anna Pęczak

Źródło: legia.com

31-05-2013 / 18:14

(akt. 09-12-2018 / 18:15)

Piłkarze Legii po zakończonym sukcesami sezonie, jakich dawno przy Łazienkowskiej nie było - Puchar Polski oraz to co najcenniejsze, czyli zdobycie tytułu mistrzowskiego udadzą się na zasłużony dwutygodniowy urlop. Zaraz po nim wznowią na kilka dni treningi, po których w ramach letniego okresu przygotowawczego pojadą się na jedno zgrupowanie do austriackiej miejscowości Bad Zell. Tam podopieczni Jana Urbana rozegrają trzy sparingi.

Legioniści wylecą do Austrii 24 czerwca. Powrót do Warszawy jest zaplanowany na 5 lipca. Podczas zgrupowania mistrzowie Polski rozegrają trzy sparingi. 26 czerwca drużyna zmierzy się ze słowackim FK Żilina. Trzy dni później rywalem Legii będzie „stary znajomy” z Ligi Europy – SV Ried. Na 3 lipca zaplanowano mecz ze Spartą Praga.


Dzień po powrocie legionistów na Pepsi Arenie zostanie rozegrany międzynarodowy turniej Generali Deyna Cup, który będzie ostatnim etapem przygotowań przed eliminacjami do Ligi Mistrzów.


Drużyna rozpocznie przygotowania do nowego sezonu 17 czerwca. Na ten dzień zaplanowano pierwsze treningi po zakończeniu dwutygodniowych urlopów.

Plan letnich sparingów Legii w Austrii:
26.06 Legia – FK Żilina (Bad Zell)
29.06 Legia – SV Ried (Utzenaich)
03.07 Legia – Sparta Praga (Bad Wimsbach)

Komentarze (8)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~kibic...
  • 0 / 0
sparingpartnerzy nieźli...
czekam na transfery DO klubu
~domino
  • 0 / 0
Panowie a kiedy startuje 2 runda kwal do LM?Na orange piszą w pasku na ekranie że być może Roger wróci do Legii?Ktoś coś wie więcej może?
~edi
  • 0 / 0
16-17 Lipca.
Sam liczę na powrót Rogera.
Starszy kapral
  • 0 / 0
a tych kilku kadrowiczów bedzie mialo wydluzony urlop o te kilka dni?
~gogo
  • 0 / 0
wg mnie takie zespoły można w Polskich ośrodkach znaleźć. Przecież przyjeżdżają do nas różne drużyny: choćby Everton, Panathinaikos, czy zespoły rosyjskie...
~mar
  • 0 / 0
zgadzam się, po co jeździć po Europie latem? zimą to wiadomo...
~Obserwator1
  • 0 / 0
moze taniej ??
~aLeks
  • 0 / 0
A moze po prostu maja tam troche wiecej spokoju? A nie na kazdym treningu tabun dziennikarzy i kibiców?