Zwycięstwo w drugims paringu...

Źródło:

30.01.2000 23:59

(akt. 19.12.2018 19:54)

Przebywająca na zgrupowaniu w Straszęcinie drużynawarszawskiej Legii odniosła kolejne zwycięstwo. Najpierwwygrali 3:0 z Wisłoką Dębica (o ty informowaliśmy), a terazpogromili zespół Stali Rzeszów. Podopieczni Franciszka Smudystrzelili sześć bramek (Marcin Mięciel, SylwesterCzereszewski, Radosław Wróblewski z karnego, Sławomir Rutka,Maciej Murawski, Sergeniusz Wiechowski), tracąc zaledwie jednąbramkę. W drugiej połowie zagrali Jacek Magiera i SławomirRutka, którzy od wiosny mają wzmocnić łódzki Widzew. Legiarozpoczęła mecz w składzie: Kowalewski – Wojtala,Zieliński, Bednarz, Mosór – Karwan, Majewski, Mięciel,Sokołowski – Czereszewski, Wróblewski. Po przerwie na boiskupojawili się wspomniani Magiera i Rutka oraz Tomasz Łapiński,Maciej Janiak, Maciej Murawski.