PKO Ekstraklasa 2022/2023

Tabela na przestrzeni kolejek

Poprzednia KolejkaNastępna Kolejka
RazemDomWyjazd
LpDrużynaMeczePktZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.Bramki
1.Wisła Płock51341016-42007-12109-3
2.Stal Mielec51031110-51103-12017-4
3.Pogoń Szczecin5103118-62105-31013-3
4.Legia Warszawa5103117-52004-01113-5
5.Cracovia593027-32015-11012-2
6.Radomiak Radom582218-71115-51103-2
7.Śląsk Wrocław582214-41102-11112-3
8.Zagłębie Lubin582213-30201-12012-2
9.Raków Częstochowa472116-52106-40010-1
10.Korona Kielce572125-51114-31011-2
11.Jagiellonia Białystok672137-82025-50112-3
12.Górnik Zabrze462025-51022-51003-0
13.Warta Poznań562034-80021-62013-2
14.Widzew Łódź541136-70023-51113-2
15.Piast Gliwice431031-50010-11021-4
16.Lechia Gdańsk431034-100010-11024-9
17.Lech Poznań410132-70031-60101-1
18.Miedź Legnica510144-100021-30123-7

Pozycja na przestrzeni kolejek

Kliknij herby wybranych drużyn by zobaczyć wykres zajmowanych pozycji kolejka po kolejce.