PKO Ekstraklasa 2022/2023

Tabela na przestrzeni kolejek

Poprzednia KolejkaNastępna Kolejka
RazemDomWyjazd
LpDrużynaMeczePktZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.Bramki
1.Raków Częstochowa1741132235-1281023-551212-7
2.Legia Warszawa173295324-1962014-633310-13
3.Widzew Łódź172992622-1741312-951310-8
4.Pogoń Szczecin172985429-2543114-1142315-14
5.Wisła Płock172884529-2461115-623414-18
6.Lech Poznań162884420-154149-1043011-5
7.Stal Mielec172783625-2242213-841412-14
8.Cracovia172574618-1242310-53238-7
9.Warta Poznań172574618-161346-1161212-5
10.Radomiak Radom172372821-2331512-144139-9
11.Śląsk Wrocław172156617-2234212-122245-10
12.Górnik Zabrze172055726-2822512-1733214-11
13.Jagiellonia Białystok171846725-2641417-140538-12
14.Lechia Gdańsk1717521018-302246-1330612-17
15.Zagłębie Lubin171745813-271446-123147-15
16.Piast Gliwice171644918-222159-102349-12
17.Korona Kielce1713341017-261257-1122510-15
18.Miedź Legnica1612331018-272249-131169-14

Pozycja na przestrzeni kolejek

Kliknij herby wybranych drużyn by zobaczyć wykres zajmowanych pozycji kolejka po kolejce.