PKO Ekstraklasa 2019/2020

Tabela na przestrzeni kolejek

Poprzednia KolejkaNastępna Kolejka
RazemDomWyjazd
LpDrużynaMeczePktZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.Bramki
1.Legia Warszawa2038122640-2071227-851413-12
2.Cracovia2036113629-1681219-632410-10
3.Pogoń Szczecin2035105522-1652312-853210-8
4.Śląsk Wrocław203497427-2154118-154339-6
5.Lech Poznań203187533-2043318-944215-11
6.Piast Gliwice203194722-2162213-93259-12
7.Lechia Gdańsk203086623-2244313-1142310-11
8.Wisła Płock203093825-3262216-103169-22
9.Jagiellonia Białystok202985731-2661318-1024413-16
10.Zagłębie Lubin202884831-2853219-1131612-17
11.Raków Częstochowa2028911024-2960414-1231610-17
12.Górnik Zabrze202358724-2754117-90467-18
13.Arka Gdynia202156917-282527-931710-19
14.Korona Kielce2021631112-244158-82264-16
15.Wisła Kraków2017521322-3540511-812811-27
16.ŁKS Łódź2014421420-3731613-161187-21

Pozycja na przestrzeni kolejek

Kliknij herby wybranych drużyn by zobaczyć wykres zajmowanych pozycji kolejka po kolejce.