PKO Ekstraklasa 2019/2020

Tabela na przestrzeni kolejek

Poprzednia KolejkaNastępna Kolejka
RazemDomWyjazd
LpDrużynaMeczePktZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.Bramki
1.Pogoń Szczecin122473215-93127-54208-4
2.Wisła Płock122271416-1841111-63035-12
3.Piast Gliwice122163314-93217-43127-5
4.Jagiellonia Białystok122055221-1431211-924010-5
5.Cracovia122062419-143129-631210-8
6.Legia Warszawa122062415-133128-63127-7
7.Lechia Gdańsk111954214-102317-53117-5
8.Lech Poznań121853422-1521211-632211-9
9.Śląsk Wrocław111846115-1123010-82315-3
10.Zagłębie Lubin121543521-1932213-81138-11
11.Górnik Zabrze111334410-113116-30334-8
12.Raków Częstochowa111240713-172048-102035-7
13.Wisła Kraków121132714-1730310-60244-11
14.Arka Gdynia1192368-181312-41056-14
15.Korona Kielce1282286-181143-71143-11
16.ŁKS Łódź11721812-221148-111044-11

Pozycja na przestrzeni kolejek

Kliknij herby wybranych drużyn by zobaczyć wykres zajmowanych pozycji kolejka po kolejce.