PKO Ekstraklasa 2019/2020

Tabela na przestrzeni kolejek

Poprzednia KolejkaNastępna Kolejka
RazemDomWyjazd
LpDrużynaMeczePktZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.Bramki
1.Legia Warszawa2551163653-24101236-1062417-14
2.Cracovia2542133933-2291321-942612-13
3.Śląsk Wrocław2542119534-2875124-1944410-9
4.Lech Poznań2541118644-2473327-1045317-14
5.Pogoń Szczecin2540117727-2353413-1064314-13
6.Piast Gliwice2540124926-2492217-93279-15
7.Lechia Gdańsk2537107828-2954414-1353414-16
8.Raków Częstochowa25351121232-3771418-1441814-23
9.Jagiellonia Białystok253497934-3563319-1134615-24
10.Wisła Płock2533961030-4063419-1633611-24
11.Zagłębie Lubin2532951137-3663322-1332815-23
12.Górnik Zabrze253079931-3474122-100589-24
13.Wisła Kraków2530931332-3761518-1032814-27
14.Arka Gdynia2525671221-3536311-1331910-22
15.Korona Kielce2523651414-304269-102385-20
16.ŁKS Łódź2520551525-4343616-181299-25

Pozycja na przestrzeni kolejek

Kliknij herby wybranych drużyn by zobaczyć wykres zajmowanych pozycji kolejka po kolejce.