PKO Ekstraklasa 2020/2021

Tabela na przestrzeni kolejek

Poprzednia KolejkaNastępna Kolejka
RazemDomWyjazd
LpDrużynaMeczePktZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.Bramki
1.Legia Warszawa102271215-93028-84107-1
2.Raków Częstochowa102163123-123118-432015-8
3.Górnik Zabrze101752315-102129-73116-3
4.Lechia Gdańsk101651417-1530212-82125-7
5.Pogoń Szczecin81543110-52307-32013-2
6.Zagłębie Lubin91543212-93309-51023-4
7.Śląsk Wrocław101442415-123209-41046-8
8.Jagiellonia Białystok101442414-1522110-72034-8
9.Warta Poznań10134158-101132-63026-4
10.Lech Poznań91024317-161307-611310-10
11.Wisła Kraków101024415-141035-914110-5
12.Cracovia10935214-133219-60315-7
13.Wisła Płock9923412-171123-51229-12
14.Piast Gliwice1082269-151135-81134-7
15.Podbeskidzie Bielsko-Biała9613510-221125-80235-14
16.Stal Mielec10613610-221033-110337-11

Pozycja na przestrzeni kolejek

Kliknij herby wybranych drużyn by zobaczyć wykres zajmowanych pozycji kolejka po kolejce.