PKO Ekstraklasa 2021/2022

Tabela na przestrzeni kolejek

Poprzednia KolejkaNastępna Kolejka
RazemDomWyjazd
LpDrużynaMeczePktZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.Bramki
1.Lech Poznań122783127-752018-23119-5
2.Raków Częstochowa112473124-1622010-651114-10
3.Lechia Gdańsk122365121-1042011-423110-6
4.Pogoń Szczecin122264220-1051016-41324-6
5.Śląsk Wrocław122055220-142318-632112-8
6.Piast Gliwice121752518-1631314-132124-3
7.Cracovia121745319-1922110-82329-11
8.Radomiak Radom121637215-1233010-50425-7
9.Stal Mielec121644415-184029-80426-10
10.Jagiellonia Białystok121644413-163319-61134-10
11.Zagłębie Lubin111651514-183129-72035-11
12.Górnik Zabrze111442514-163037-71227-9
13.Wisła Kraków121442614-212137-102137-11
14.Wisła Płock121341719-2141010-10079-20
15.Legia Warszawa10930711-172026-51055-12
16.Warta Poznań1281568-150422-61146-9
17.Bruk-Bet Termalica Nieciecza11714612-181238-110234-7
18.Górnik Łęczna12613810-301236-150154-15

Pozycja na przestrzeni kolejek

Kliknij herby wybranych drużyn by zobaczyć wykres zajmowanych pozycji kolejka po kolejce.