3. liga gr. I 2018/2019

Razem Dom Wyjazd
Lp Drużyna Mecze Pkt Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Sokół Aleksandrów Łódzki 18 42 13 3 2 30-13 6 1 2 15-7 7 2 0 15-6
2. Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 36 11 3 4 28-19 6 2 1 17-5 5 1 3 11-14
3. Polonia Warszawa 18 35 11 2 5 37-21 7 0 2 20-8 4 2 3 17-13
4. Unia Skierniewice 18 34 11 1 6 26-9 7 1 1 19-3 4 0 5 7-6
5. Legionovia Legionowo 18 33 10 3 5 38-23 6 0 3 17-8 4 3 2 21-15
6. Sokół Ostróda 18 33 9 6 3 30-23 4 4 1 14-10 5 2 2 16-13
7. Legia II Warszawa 18 31 9 4 5 31-22 4 2 3 15-13 5 2 2 16-9
8. Znicz Biała Piska 18 27 8 3 7 30-28 5 2 2 18-15 3 1 5 12-13
9. Pelikan Łowicz 18 26 7 5 6 26-26 4 3 2 14-10 3 2 4 12-16
10. Olimpia Zambrów 18 23 5 8 5 30-28 3 4 2 14-12 2 4 3 16-16
11. Broń Radom 18 23 6 5 7 32-36 4 3 2 22-17 2 2 5 10-19
12. Huragan Morag 18 23 6 5 7 31-37 5 2 2 19-11 1 3 5 12-26
13. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 20 6 2 10 23-22 4 1 4 17-7 2 1 6 6-15
14. Ursus Warszawa 18 18 5 3 10 23-33 3 1 5 13-17 2 2 5 10-16
15. Ruch Wysokie Mazowieckie 18 17 5 2 11 25-47 3 0 6 14-23 2 2 5 11-24
16. Victoria Sulejówek 18 16 3 7 8 24-34 1 5 3 13-14 2 2 5 11-20
17. MKS Ełk 18 10 2 4 12 20-34 1 2 6 9-17 1 2 6 11-17
18. ŁKS 1926 Łomża 18 6 2 0 16 19-48 2 0 7 14-22 0 0 9 5-26

Kolejka 1

  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 10-08-2018 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    2
    0
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 11-08-2018 / 17:00
    Unia Skierniewice
    2
    1
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 11-08-2018 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    0
    2
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 11-08-2018 / 17:00
    Olimpia Zambrów
    2
    2
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 11-08-2018 / 18:00
    Broń Radom
    0
    0
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 11-08-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    1
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 11-08-2018 / 19:00
    Polonia Warszawa
    2
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 12-08-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    2
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 12-08-2018 / 17:00
    Znicz Biała Piska
    3
    0
    ŁKS 1926 Łomża

Kolejka 2

  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 15-08-2018 / 15:00
    Legia II Warszawa
    2
    1
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 15-08-2018 / 17:00
    Legionovia Legionowo
    5
    1
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 15-08-2018 / 17:00
    Unia Skierniewice
    0
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 15-08-2018 / 17:00
    Huragan Morag
    0
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 15-08-2018 / 17:00
    MKS Ełk
    0
    1
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 15-08-2018 / 17:00
    Ursus Warszawa
    1
    2
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 15-08-2018 / 17:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    3
    0
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 15-08-2018 / 18:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    2
    1
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 15-08-2018 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    0
    0
    Pelikan Łowicz

Kolejka 3

  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 18-08-2018 / 17:00
    ŁKS 1926 Łomża
    3
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 18-08-2018 / 17:00
    Znicz Biała Piska
    3
    3
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 18-08-2018 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    0
    1
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 18-08-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    0
    0
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 19-08-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    3
    1
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 19-08-2018 / 12:00
    Broń Radom
    5
    2
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 19-08-2018 / 16:00
    Olimpia Zambrów
    0
    0
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 19-08-2018 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    1
    0
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 19-08-2018 / 18:00
    Polonia Warszawa
    3
    0
    Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 4

  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 25-08-2018 / 17:00
    Unia Skierniewice
    2
    0
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 25-08-2018 / 17:00
    Ursus Warszawa
    2
    3
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 25-08-2018 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    3
    2
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 25-08-2018 / 17:00
    MKS Ełk
    2
    0
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 25-08-2018 / 17:00
    Huragan Morag
    3
    2
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 25-08-2018 / 17:00
    Legionovia Legionowo
    1
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 26-08-2018 / 11:00
    Legia II Warszawa
    0
    4
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 26-08-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    2
    1
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 24-10-2018 / 17:00
    Victoria Sulejówek
    3
    3
    Sokół Ostróda

Kolejka 5

  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 31-08-2018 / 19:00
    Broń Radom
    2
    3
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 31-08-2018 / 19:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    5
    0
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 01-09-2018 / 16:00
    ŁKS 1926 Łomża
    3
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 01-09-2018 / 16:00
    Znicz Biała Piska
    3
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 01-09-2018 / 16:00
    Olimpia Zambrów
    2
    2
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 01-09-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    1
    1
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 01-09-2018 / 19:00
    Polonia Warszawa
    1
    0
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 02-09-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    2
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 02-09-2018 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    3
    5
    Legionovia Legionowo

Kolejka 6

  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 05-09-2018 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    1
    5
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 05-09-2018 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    2
    0
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 05-09-2018 / 17:00
    Unia Skierniewice
    2
    0
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 05-09-2018 / 17:00
    Ursus Warszawa
    2
    1
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 05-09-2018 / 17:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    0
    0
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 05-09-2018 / 17:00
    MKS Ełk
    0
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 05-09-2018 / 17:00
    Legionovia Legionowo
    1
    0
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 05-09-2018 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    3
    1
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 19-09-2018 / 17:00
    Legia II Warszawa
    0
    0
    Znicz Biała Piska

Kolejka 7

  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 08-09-2018 / 14:00
    Huragan Morag
    2
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 08-09-2018 / 16:00
    Znicz Biała Piska
    1
    2
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 08-09-2018 / 16:30
    Olimpia Zambrów
    1
    0
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 08-09-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    3
    2
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 09-09-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    0
    0
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 09-09-2018 / 12:00
    Broń Radom
    1
    1
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 09-09-2018 / 17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    3
    0
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 09-09-2018 / 18:00
    Polonia Warszawa
    2
    3
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 26-09-2018 / 16:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    4
    Legia II Warszawa

Kolejka 8

  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 15-09-2018 / 14:00
    Unia Skierniewice
    5
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 15-09-2018 / 16:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    4
    1
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 15-09-2018 / 16:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    1
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 15-09-2018 / 16:00
    Ursus Warszawa
    3
    1
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 15-09-2018 / 16:30
    Legionovia Legionowo
    3
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 15-09-2018 / 17:00
    Broń Radom
    4
    3
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 15-09-2018 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    2
    2
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 16-09-2018 / 12:00
    Legia II Warszawa
    5
    3
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 16-09-2018 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    1
    2
    Pelikan Łowicz

Kolejka 9

  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 22-09-2018 / 15:00
    Olimpia Zambrów
    1
    1
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 22-09-2018 / 15:00
    Znicz Biała Piska
    1
    0
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 22-09-2018 / 16:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    2
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 22-09-2018 / 16:00
    MKS Ełk
    3
    4
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 22-09-2018 / 16:00
    Huragan Morag
    2
    1
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 22-09-2018 / 16:00
    Pelikan Łowicz
    2
    0
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 22-09-2018 / 17:00
    Polonia Warszawa
    0
    2
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 22-09-2018 / 17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    1
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 22-09-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    0
    2
    Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 10

  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 29-09-2018 / 13:00
    Unia Skierniewice
    3
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 29-09-2018 / 15:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    1
    0
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 29-09-2018 / 15:00
    Legia II Warszawa
    3
    2
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 29-09-2018 / 16:00
    Ursus Warszawa
    1
    2
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 29-09-2018 / 17:00
    Broń Radom
    4
    4
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 30-09-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    3
    1
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 30-09-2018 / 16:00
    Legionovia Legionowo
    0
    2
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 30-09-2018 / 17:00
    Polonia Warszawa
    2
    1
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 30-09-2018 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    1
    3
    Sokół Ostróda

Kolejka 11

  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 06-10-2018 / 12:00
    MKS Ełk
    1
    2
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 06-10-2018 / 15:00
    Huragan Morag
    1
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 06-10-2018 / 15:00
    Znicz Biała Piska
    2
    1
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 06-10-2018 / 15:00
    ŁKS 1926 Łomża
    3
    4
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 06-10-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    3
    0
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 07-10-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    3
    3
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 07-10-2018 / 15:00
    Olimpia Zambrów
    0
    1
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 07-10-2018 / 16:00
    Victoria Sulejówek
    1
    2
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 10-10-2018 / 19:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    1
    Unia Skierniewice

Kolejka 12

  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 13-10-2018 / 14:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    2
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 13-10-2018 / 15:00
    Ursus Warszawa
    1
    4
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 13-10-2018 / 15:00
    Unia Skierniewice
    2
    0
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 13-10-2018 / 17:00
    Polonia Warszawa
    2
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 13-10-2018 / 17:00
    Broń Radom
    2
    4
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 14-10-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    6
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 14-10-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    1
    1
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 14-10-2018 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    2
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 25-11-2018 / 12:00
    Legionovia Legionowo
    2
    3
    Legia II Warszawa

Kolejka 13

  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 20-10-2018 / 13:00
    MKS Ełk
    0
    3
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 20-10-2018 / 14:00
    Znicz Biała Piska
    1
    1
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 20-10-2018 / 14:00
    Huragan Morag
    0
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 20-10-2018 / 15:00
    Olimpia Zambrów
    3
    1
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 20-10-2018 / 15:00
    ŁKS 1926 Łomża
    3
    4
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 20-10-2018 / 17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    7
    0
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 20-10-2018 / 18:00
    Victoria Sulejówek
    1
    2
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 20-10-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    2
    2
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 21-10-2018 / 11:00
    Legia II Warszawa
    1
    2
    Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 14

  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 27-10-2018 / 13:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    1
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 27-10-2018 / 13:00
    Legionovia Legionowo
    3
    0
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 27-10-2018 / 13:00
    Ursus Warszawa
    0
    2
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 27-10-2018 / 14:00
    Unia Skierniewice
    0
    0
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 27-10-2018 / 14:00
    Olimpia Zambrów
    1
    4
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 27-10-2018 / 16:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    2
    4
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 27-10-2018 / 17:00
    Broń Radom
    2
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 27-10-2018 / 17:00
    Polonia Warszawa
    2
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 28-10-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    1
    2
    Znicz Biała Piska

Kolejka 15

  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 03-11-2018 / 13:00
    MKS Ełk
    2
    2
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 03-11-2018 / 13:00
    Huragan Morag
    4
    0
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 03-11-2018 / 13:00
    ŁKS 1926 Łomża
    1
    2
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 03-11-2018 / 13:00
    Znicz Biała Piska
    3
    2
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 03-11-2018 / 16:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    3
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 03-11-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    2
    2
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 03-11-2018 / 18:00
    Victoria Sulejówek
    0
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 04-11-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    0
    0
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 04-11-2018 / 12:00
    Legia II Warszawa
    0
    1
    Unia Skierniewice

Kolejka 16

  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 09-11-2018 / 19:00
    Polonia Warszawa
    6
    0
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 10-11-2018 / 13:00
    Legionovia Legionowo
    2
    0
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 10-11-2018 / 13:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    0
    2
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 10-11-2018 / 14:00
    Unia Skierniewice
    3
    0
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 10-11-2018 / 16:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    3
    2
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 10-11-2018 / 17:00
    Broń Radom
    2
    0
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 10-11-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    2
    1
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 11-11-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    0
    1
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 24-11-2018 / 12:00
    Olimpia Zambrów
    4
    1
    ŁKS 1926 Łomża

Kolejka 17

  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 17-11-2018 / 13:00
    MKS Ełk
    0
    3
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 17-11-2018 / 13:00
    Huragan Morag
    5
    2
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 17-11-2018 / 13:00
    Ursus Warszawa
    2
    1
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 17-11-2018 / 13:00
    Znicz Biała Piska
    1
    5
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 17-11-2018 / 13:00
    ŁKS 1926 Łomża
    1
    2
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 17-11-2018 / 16:00
    Victoria Sulejówek
    1
    1
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 18-11-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    0
    2
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 18-11-2018 / 12:00
    Legia II Warszawa
    4
    0
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 18-11-2018 / 16:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    0
    Olimpia Zambrów

Kolejka 18

  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 16-03-2019 / 00:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 16-03-2019 / 00:00
    Huragan Morag
    2
    2
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 16-03-2019 / 00:00
    Victoria Sulejówek
    2
    2
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 16-03-2019 / 13:00
    MKS Ełk
    1
    2
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 16-03-2019 / 14:00
    Ursus Warszawa
    1
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 16-03-2019 / 14:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    3
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 16-03-2019 / 15:00
    Legionovia Legionowo
    0
    1
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 17-03-2019 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    2
    0
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 17-03-2019 / 12:00
    Legia II Warszawa
    0
    0
    Broń Radom

Kolejka 19

  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 23-03-2019 / 00:00
    Broń Radom
    -
    -
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 23-03-2019 / 00:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    -
    -
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 23-03-2019 / 00:00
    Polonia Warszawa
    -
    -
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 23-03-2019 / 15:00
    Znicz Biała Piska
    -
    -
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 23-03-2019 / 15:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    -
    -
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 23-03-2019 / 15:00
    Olimpia Zambrów
    -
    -
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 23-03-2019 / 15:00
    ŁKS 1926 Łomża
    -
    -
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 23-03-2019 / 18:00
    Sokół Ostróda
    -
    -
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 24-03-2019 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    -
    -
    Victoria Sulejówek

Kolejka 20

  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 30-03-2019 / 00:00
    Unia Skierniewice
    -
    -
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 30-03-2019 / 00:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    -
    -
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 30-03-2019 / 00:00
    Huragan Morag
    -
    -
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 30-03-2019 / 00:00
    Victoria Sulejówek
    -
    -
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 30-03-2019 / 00:00
    Legia II Warszawa
    -
    -
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 30-03-2019 / 14:00
    MKS Ełk
    -
    -
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 30-03-2019 / 15:00
    Ursus Warszawa
    -
    -
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 30-03-2019 / 15:30
    Legionovia Legionowo
    -
    -
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 31-03-2019 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    -
    -
    Polonia Warszawa

Kolejka 21

  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 06-04-2019 / 00:00
    Polonia Warszawa
    -
    -
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 06-04-2019 / 00:00
    Broń Radom
    -
    -
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 06-04-2019 / 00:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    -
    -
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 06-04-2019 / 00:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    -
    -
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 06-04-2019 / 16:00
    ŁKS 1926 Łomża
    -
    -
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 06-04-2019 / 16:00
    Olimpia Zambrów
    -
    -
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 06-04-2019 / 16:00
    Znicz Biała Piska
    -
    -
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 06-04-2019 / 18:00
    Sokół Ostróda
    -
    -
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 07-04-2019 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    -
    -
    Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 22

  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 13-04-2019 / 00:00
    Huragan Morag
    -
    -
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 13-04-2019 / 00:00
    Victoria Sulejówek
    -
    -
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 13-04-2019 / 00:00
    Legia II Warszawa
    -
    -
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 13-04-2019 / 00:00
    Unia Skierniewice
    -
    -
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 13-04-2019 / 15:00
    MKS Ełk
    -
    -
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 13-04-2019 / 16:00
    Ursus Warszawa
    -
    -
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 13-04-2019 / 16:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    -
    -
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 13-04-2019 / 16:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    -
    -
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 14-04-2019 / 16:00
    Legionovia Legionowo
    -
    -
    Ruch Wysokie Mazowieckie

Kolejka 23

  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 19-04-2019 / 17:00
    ŁKS 1926 Łomża
    -
    -
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 19-04-2019 / 17:30
    Pelikan Łowicz
    -
    -
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 19-04-2019 / 18:00
    Sokół Ostróda
    -
    -
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 20-04-2019 / 00:00
    Broń Radom
    -
    -
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 20-04-2019 / 00:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    -
    -
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 20-04-2019 / 00:00
    Huragan Morag
    -
    -
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 20-04-2019 / 00:00
    Polonia Warszawa
    -
    -
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 20-04-2019 / 15:00
    Olimpia Zambrów
    -
    -
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 20-04-2019 / 16:00
    Znicz Biała Piska
    -
    -
    Legia II Warszawa

Kolejka 24

  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 27-04-2019 / 00:00
    Victoria Sulejówek
    -
    -
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 27-04-2019 / 00:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    -
    -
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 27-04-2019 / 00:00
    Unia Skierniewice
    -
    -
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 27-04-2019 / 00:00
    Legia II Warszawa
    -
    -
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 27-04-2019 / 16:00
    Ursus Warszawa
    -
    -
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 27-04-2019 / 16:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    -
    -
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 27-04-2019 / 16:30
    Legionovia Legionowo
    -
    -
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 27-04-2019 / 17:00
    MKS Ełk
    -
    -
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 27-04-2019 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    -
    -
    Pelikan Łowicz

Kolejka 25

  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 04-05-2019 / 00:00
    Polonia Warszawa
    -
    -
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 04-05-2019 / 00:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    -
    -
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 04-05-2019 / 00:00
    Huragan Morag
    -
    -
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 04-05-2019 / 16:00
    Znicz Biała Piska
    -
    -
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 04-05-2019 / 17:00
    MKS Ełk
    -
    -
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 04-05-2019 / 17:00
    Olimpia Zambrów
    -
    -
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 04-05-2019 / 18:00
    Sokół Ostróda
    -
    -
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 05-05-2019 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    -
    -
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 05-05-2019 / 17:00
    ŁKS 1926 Łomża
    -
    -
    Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 26

  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 11-05-2019 / 00:00
    Unia Skierniewice
    -
    -
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 11-05-2019 / 00:00
    Broń Radom
    -
    -
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 11-05-2019 / 00:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    -
    -
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 11-05-2019 / 00:00
    Victoria Sulejówek
    -
    -
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 11-05-2019 / 00:00
    Legia II Warszawa
    -
    -
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 11-05-2019 / 16:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    -
    -
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 11-05-2019 / 16:00
    Ursus Warszawa
    -
    -
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 11-05-2019 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    -
    -
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 12-05-2019 / 17:00
    Legionovia Legionowo
    -
    -
    Polonia Warszawa

Kolejka 27

  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 15-05-2019 / 00:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    -
    -
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 15-05-2019 / 00:00
    Huragan Morag
    -
    -
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 15-05-2019 / 00:00
    Victoria Sulejówek
    -
    -
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 15-05-2019 / 17:00
    ŁKS 1926 Łomża
    -
    -
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 15-05-2019 / 17:00
    Olimpia Zambrów
    -
    -
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 15-05-2019 / 17:00
    Znicz Biała Piska
    -
    -
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 15-05-2019 / 17:00
    MKS Ełk
    -
    -
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 15-05-2019 / 18:00
    Sokół Ostróda
    -
    -
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 15-05-2019 / 18:00
    Pelikan Łowicz
    -
    -
    Polonia Warszawa

Kolejka 28

  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 18-05-2019 / 00:00
    Broń Radom
    -
    -
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 18-05-2019 / 00:00
    Unia Skierniewice
    -
    -
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 18-05-2019 / 00:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    -
    -
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 18-05-2019 / 00:00
    Legia II Warszawa
    -
    -
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 18-05-2019 / 00:00
    Polonia Warszawa
    -
    -
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 18-05-2019 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    -
    -
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 19-05-2019 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    -
    -
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 19-05-2019 / 12:00
    Ursus Warszawa
    -
    -
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 19-05-2019 / 17:30
    Legionovia Legionowo
    -
    -
    Pelikan Łowicz

Kolejka 29

  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 25-05-2019 / 00:00
    Legia II Warszawa
    -
    -
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 25-05-2019 / 00:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    -
    -
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 25-05-2019 / 00:00
    Huragan Morag
    -
    -
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 25-05-2019 / 00:00
    Victoria Sulejówek
    -
    -
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 25-05-2019 / 17:00
    Olimpia Zambrów
    -
    -
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 25-05-2019 / 17:00
    ŁKS 1926 Łomża
    -
    -
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 25-05-2019 / 17:00
    MKS Ełk
    -
    -
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 25-05-2019 / 17:00
    Znicz Biała Piska
    -
    -
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 25-05-2019 / 18:00
    Sokół Ostróda
    -
    -
    Polonia Warszawa

Kolejka 30

  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 01-06-2019 / 00:00
    Unia Skierniewice
    -
    -
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 01-06-2019 / 00:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    -
    -
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 01-06-2019 / 00:00
    Broń Radom
    -
    -
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 01-06-2019 / 00:00
    Polonia Warszawa
    -
    -
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 01-06-2019 / 16:00
    Ursus Warszawa
    -
    -
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 01-06-2019 / 16:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    -
    -
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 01-06-2019 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    -
    -
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 01-06-2019 / 18:00
    Legionovia Legionowo
    -
    -
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 02-06-2019 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    -
    -
    Sokół Ostróda

Kolejka 31

  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 08-06-2019 / 00:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    -
    -
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 08-06-2019 / 00:00
    Huragan Morag
    -
    -
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 08-06-2019 / 00:00
    Victoria Sulejówek
    -
    -
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 08-06-2019 / 00:00
    Legia II Warszawa
    -
    -
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 08-06-2019 / 00:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    -
    -
    Legionovia Legionowo
  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 08-06-2019 / 17:00
    Znicz Biała Piska
    -
    -
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 08-06-2019 / 17:00
    MKS Ełk
    -
    -
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 08-06-2019 / 18:00
    Sokół Ostróda
    -
    -
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 08-06-2019 / 18:00
    ŁKS 1926 Łomża
    -
    -
    Polonia Warszawa

Kolejka 32

  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 15-06-2019 / 00:00
    Unia Skierniewice
    -
    -
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 15-06-2019 / 00:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    -
    -
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 15-06-2019 / 00:00
    Broń Radom
    -
    -
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 15-06-2019 / 00:00
    Polonia Warszawa
    -
    -
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 15-06-2019 / 16:00
    Ursus Warszawa
    -
    -
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 15-06-2019 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    -
    -
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 15-06-2019 / 17:00
    Olimpia Zambrów
    -
    -
    Znicz Biała Piska
  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 15-06-2019 / 18:00
    Legionovia Legionowo
    -
    -
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 16-06-2019 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    -
    -
    ŁKS 1926 Łomża

Kolejka 33

  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 19-06-2019 / 18:00
    ŁKS 1926 Łomża
    -
    -
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 19-06-2019 / 18:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    -
    -
    Unia Skierniewice
  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 19-06-2019 / 18:00
    Legia II Warszawa
    -
    -
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 19-06-2019 / 18:00
    Victoria Sulejówek
    -
    -
    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 19-06-2019 / 18:00
    MKS Ełk
    -
    -
    Broń Radom
  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 19-06-2019 / 18:00
    Huragan Morag
    -
    -
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 19-06-2019 / 18:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    -
    -
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 19-06-2019 / 18:00
    Znicz Biała Piska
    -
    -
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 19-06-2019 / 18:00
    Ursus Warszawa
    -
    -
    Legionovia Legionowo

Kolejka 34

  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 22-06-2019 / 17:00
    Pelikan Łowicz
    -
    -
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 22-06-2019 / 17:00
    Unia Skierniewice
    -
    -
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 22-06-2019 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    -
    -
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 22-06-2019 / 17:00
    Ruch Wysokie Mazowieckie
    -
    -
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 22-06-2019 / 17:00
    Broń Radom
    -
    -
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 22-06-2019 / 17:00
    Polonia Warszawa
    -
    -
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 22-06-2019 / 17:00
    Olimpia Zambrów
    -
    -
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 22-06-2019 / 17:00
    Sokół Ostróda
    -
    -
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 22-06-2019 / 17:00
    Legionovia Legionowo
    -
    -
    Znicz Biała Piska