3. liga gr. I 2017/2018

RazemDomWyjazd
LpDrużynaMeczePktZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.Bramki
1.Widzew Łódź3474228463-25124134-8104329-17
2.Lechia Tomaszów Mazowiecki3474235674-33123239-15112435-18
3.Sokół Aleksandrów Łódzki3466199664-3785424-20114240-17
4.Polonia Warszawa34621711663-3786329-2095334-17
5.Olimpia Zambrów34561821460-5481830-32101630-22
6.Huragan Morag34541661250-3874622-1692628-22
7.Ursus Warszawa34531581151-4684525-2674626-20
8.Świt Nowy Dwór Mazowiecki34491471358-5293533-2354825-29
9.Victoria Sulejówek34481391253-5766528-3073725-27
10.ŁKS 1926 Łomża34451291341-4664721-2265620-24
11.Pelikan Łowicz34431341763-6391741-30431022-33
12.
Logo Legia.Net
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie34421191440-5455717-2364723-31
13.MKS Ełk34391091535-4245817-2364718-19
14.Sokół Ostróda34391091540-4863819-2046721-28
15.Legia II Warszawa34381151852-5291731-20241121-32
16.Warta Sieradz3427691935-5935916-30341019-29
17.
Logo Legia.Net
Tur Bielsk Podlaski3425672133-7944915-34231218-45
18.
Logo Legia.Net
GKS Wikielec3418462429-82221319-52241110-30

Kolejka 1

  • 3. liga gr. I - Kolejka 105-08-2017 / 16:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    1
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 105-08-2017 / 17:00
    Polonia Warszawa
    1
    2
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 105-08-2017 / 18:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    2
    2
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 105-08-2017 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    2
    1
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 105-08-2017 / 19:45
    Sokół Ostróda
    0
    2
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 106-08-2017 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    3
    1
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 106-08-2017 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    0
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 106-08-2017 / 16:00
    Tur Bielsk Podlaski
    0
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 106-08-2017 / 17:00
    GKS Wikielec
    1
    2
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Kolejka 2

  • 3. liga gr. I - Kolejka 212-08-2017 / 11:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    2
    1
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 212-08-2017 / 13:00
    MKS Ełk
    0
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 212-08-2017 / 15:00
    Legia II Warszawa
    5
    0
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 212-08-2017 / 17:00
    Ursus Warszawa
    0
    3
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 212-08-2017 / 17:00
    Huragan Morag
    0
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 212-08-2017 / 17:00
    Olimpia Zambrów
    2
    4
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 212-08-2017 / 19:10
    Widzew Łódź
    2
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 213-08-2017 / 11:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    3
    1
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 213-08-2017 / 16:00
    Tur Bielsk Podlaski
    2
    1
    GKS Wikielec

Kolejka 3

  • 3. liga gr. I - Kolejka 318-08-2017 / 17:30
    GKS Wikielec
    0
    4
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 318-08-2017 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    1
    5
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 319-08-2017 / 17:00
    Polonia Warszawa
    1
    1
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 319-08-2017 / 19:10
    Widzew Łódź
    3
    0
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 319-08-2017 / 19:45
    Sokół Ostróda
    2
    0
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 320-08-2017 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    1
    0
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 320-08-2017 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    6
    1
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 320-08-2017 / 16:00
    ŁKS 1926 Łomża
    1
    2
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 320-08-2017 / 16:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    2
    1
    MKS Ełk

Kolejka 4

  • 3. liga gr. I - Kolejka 423-08-2017 / 16:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    1
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 423-08-2017 / 17:00
    GKS Wikielec
    0
    2
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 423-08-2017 / 17:00
    Tur Bielsk Podlaski
    0
    4
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 423-08-2017 / 17:00
    Ursus Warszawa
    1
    1
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 423-08-2017 / 17:00
    Huragan Morag
    2
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 423-08-2017 / 17:00
    Olimpia Zambrów
    3
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 423-08-2017 / 17:00
    Legia II Warszawa
    2
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 423-08-2017 / 17:00
    MKS Ełk
    1
    2
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 423-08-2017 / 17:30
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    0
    2
    Widzew Łódź

Kolejka 5

  • 3. liga gr. I - Kolejka 526-08-2017 / 17:00
    Polonia Warszawa
    1
    0
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 526-08-2017 / 17:00
    Warta Sieradz
    1
    1
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 526-08-2017 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    3
    2
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 526-08-2017 / 19:10
    Widzew Łódź
    4
    0
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 526-08-2017 / 19:45
    Sokół Ostróda
    0
    0
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 527-08-2017 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    3
    2
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 527-08-2017 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    2
    3
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 527-08-2017 / 16:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    1
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 527-08-2017 / 16:00
    ŁKS 1926 Łomża
    1
    0
    Tur Bielsk Podlaski

Kolejka 6

  • 3. liga gr. I - Kolejka 601-09-2017 / 16:30
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    1
    0
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 602-09-2017 / 15:00
    Legia II Warszawa
    1
    2
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 602-09-2017 / 16:00
    GKS Wikielec
    1
    2
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 602-09-2017 / 16:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    2
    0
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 602-09-2017 / 16:00
    Olimpia Zambrów
    2
    1
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 602-09-2017 / 17:00
    Ursus Warszawa
    2
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 602-09-2017 / 17:00
    Huragan Morag
    4
    1
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 603-09-2017 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    3
    2
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 603-09-2017 / 16:00
    Tur Bielsk Podlaski
    0
    2
    Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 7

  • 3. liga gr. I - Kolejka 708-09-2017 / 17:00
    MKS Ełk
    2
    1
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 708-09-2017 / 19:10
    Widzew Łódź
    1
    0
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 709-09-2017 / 16:00
    ŁKS 1926 Łomża
    3
    2
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 709-09-2017 / 17:00
    Polonia Warszawa
    0
    0
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 709-09-2017 / 17:00
    Warta Sieradz
    0
    2
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 709-09-2017 / 18:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    1
    3
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 709-09-2017 / 18:00
    Sokół Ostróda
    6
    1
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 709-09-2017 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    4
    0
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 710-09-2017 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    2
    0
    GKS Wikielec

Kolejka 8

  • 3. liga gr. I - Kolejka 816-09-2017 / 13:00
    Huragan Morag
    1
    1
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 816-09-2017 / 16:00
    Olimpia Zambrów
    0
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 816-09-2017 / 16:00
    Tur Bielsk Podlaski
    0
    6
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 816-09-2017 / 16:30
    Pelikan Łowicz
    4
    1
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 816-09-2017 / 17:00
    Polonia Warszawa
    3
    1
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 816-09-2017 / 17:00
    Ursus Warszawa
    2
    1
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 817-09-2017 / 11:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    3
    2
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 817-09-2017 / 11:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    1
    0
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 817-09-2017 / 15:00
    GKS Wikielec
    2
    3
    Sokół Ostróda

Kolejka 9

  • 3. liga gr. I - Kolejka 922-09-2017 / 19:10
    Widzew Łódź
    1
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 923-09-2017 / 13:00
    MKS Ełk
    0
    1
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 923-09-2017 / 15:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    4
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 923-09-2017 / 16:00
    Warta Sieradz
    2
    3
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 923-09-2017 / 18:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    4
    0
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 923-09-2017 / 18:00
    Sokół Ostróda
    2
    1
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 923-09-2017 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    1
    1
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 924-09-2017 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    0
    0
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 924-09-2017 / 12:00
    Legia II Warszawa
    4
    1
    Olimpia Zambrów

Kolejka 10

  • 3. liga gr. I - Kolejka 1029-09-2017 / 18:00
    GKS Wikielec
    2
    4
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1030-09-2017 / 15:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    2
    0
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1030-09-2017 / 15:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    1
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1030-09-2017 / 15:30
    Huragan Morag
    1
    3
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1030-09-2017 / 15:30
    Ursus Warszawa
    0
    3
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1030-09-2017 / 17:00
    Polonia Warszawa
    1
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1001-10-2017 / 11:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    1
    3
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1001-10-2017 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    4
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1001-10-2017 / 15:00
    Tur Bielsk Podlaski
    0
    4
    Warta Sieradz

Kolejka 11

  • 3. liga gr. I - Kolejka 1106-10-2017 / 19:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    4
    1
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1107-10-2017 / 15:00
    Olimpia Zambrów
    1
    2
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1107-10-2017 / 15:00
    MKS Ełk
    1
    1
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1107-10-2017 / 16:00
    Warta Sieradz
    2
    0
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1107-10-2017 / 18:00
    Sokół Ostróda
    1
    2
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1107-10-2017 / 18:00
    Widzew Łódź
    4
    0
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1107-10-2017 / 18:00
    Victoria Sulejówek
    1
    1
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1108-10-2017 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    0
    2
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1111-10-2017 / 18:00
    Legia II Warszawa
    2
    0
    Ursus Warszawa

Kolejka 12

  • 3. liga gr. I - Kolejka 1214-10-2017 / 14:30
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    1
    0
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1214-10-2017 / 15:00
    ŁKS 1926 Łomża
    1
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1214-10-2017 / 15:00
    GKS Wikielec
    2
    2
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1214-10-2017 / 15:00
    Ursus Warszawa
    0
    1
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1214-10-2017 / 15:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    2
    0
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1215-10-2017 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    1
    0
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1215-10-2017 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    4
    1
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1215-10-2017 / 15:00
    Tur Bielsk Podlaski
    0
    0
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1225-10-2017 / 19:00
    Polonia Warszawa
    2
    2
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 13

  • 3. liga gr. I - Kolejka 1321-10-2017 / 13:00
    Legia II Warszawa
    1
    1
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1321-10-2017 / 14:00
    Huragan Morag
    1
    0
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1321-10-2017 / 15:00
    Olimpia Zambrów
    1
    3
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1321-10-2017 / 15:00
    MKS Ełk
    0
    0
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1321-10-2017 / 15:00
    Warta Sieradz
    1
    1
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1321-10-2017 / 17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    1
    1
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1321-10-2017 / 18:00
    Widzew Łódź
    2
    1
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1321-10-2017 / 18:00
    Victoria Sulejówek
    3
    2
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1308-11-2017 / 18:00
    Sokół Ostróda
    1
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 14

  • 3. liga gr. I - Kolejka 1428-10-2017 / 13:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    0
    2
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1428-10-2017 / 15:00
    GKS Wikielec
    3
    0
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1429-10-2017 / 11:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    1
    1
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1429-10-2017 / 14:00
    Tur Bielsk Podlaski
    0
    4
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1404-03-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    1
    0
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1428-10-2018 / 14:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    1
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1428-10-2018 / 17:00
    Polonia Warszawa
    1
    1
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1428-10-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    0
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1429-10-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    2
    2
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 15

  • 3. liga gr. I - Kolejka 1503-11-2018 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    3
    3
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1504-11-2018 / 13:00
    Huragan Morag
    2
    0
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1504-11-2018 / 13:00
    MKS Ełk
    0
    1
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1504-11-2018 / 13:30
    Ursus Warszawa
    4
    3
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1504-11-2018 / 14:00
    Olimpia Zambrów
    1
    0
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1504-11-2018 / 14:00
    Warta Sieradz
    1
    3
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1504-11-2018 / 16:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    2
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1504-11-2018 / 18:00
    Widzew Łódź
    1
    2
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1505-11-2018 / 12:00
    Legia II Warszawa
    2
    0
    Pelikan Łowicz

Kolejka 16

  • 3. liga gr. I - Kolejka 1610-11-2018 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    1
    2
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1611-11-2018 / 13:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1611-11-2018 / 15:00
    GKS Wikielec
    1
    5
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1612-11-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    1
    2
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1612-11-2018 / 11:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    2
    2
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1612-11-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    2
    4
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1612-11-2018 / 13:00
    Polonia Warszawa
    0
    0
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1612-11-2018 / 13:00
    Tur Bielsk Podlaski
    0
    0
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1612-11-2018 / 16:00
    Sokół Ostróda
    1
    0
    Warta Sieradz

Kolejka 17

  • 3. liga gr. I - Kolejka 1718-11-2018 / 13:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    0
    2
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1718-11-2018 / 13:00
    Ursus Warszawa
    2
    1
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1718-11-2018 / 13:00
    Huragan Morag
    0
    1
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1718-11-2018 / 13:00
    MKS Ełk
    0
    3
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1718-11-2018 / 13:00
    Warta Sieradz
    3
    5
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1718-11-2018 / 13:00
    Olimpia Zambrów
    0
    2
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1718-11-2018 / 16:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    1
    4
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1718-11-2018 / 18:00
    Widzew Łódź
    0
    0
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1719-11-2018 / 12:00
    Legia II Warszawa
    2
    1
    ŁKS 1926 Łomża

Kolejka 18

  • 3. liga gr. I - Kolejka 1810-03-2018 / 14:00
    MKS Ełk
    1
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1810-03-2018 / 14:00
    Olimpia Zambrów
    4
    3
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1810-03-2018 / 15:00
    Ursus Warszawa
    3
    2
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1810-03-2018 / 15:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    0
    0
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1810-03-2018 / 15:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    0
    0
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1810-03-2018 / 19:10
    Widzew Łódź
    2
    0
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1818-04-2018 / 17:00
    Huragan Morag
    1
    3
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1818-04-2018 / 17:00
    Legia II Warszawa
    1
    3
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1818-04-2018 / 17:00
    Warta Sieradz
    1
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 19

  • 3. liga gr. I - Kolejka 1917-03-2018 / 15:00
    ŁKS 1926 Łomża
    2
    1
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1917-03-2018 / 17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    2
    1
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1917-03-2018 / 17:00
    Polonia Warszawa
    2
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1917-03-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    1
    1
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1918-03-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    1
    0
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1928-03-2018 / 16:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    3
    2
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1918-04-2018 / 17:30
    GKS Wikielec
    2
    4
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1918-04-2018 / 18:00
    Victoria Sulejówek
    2
    2
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1930-05-2018 / 19:45
    Warta Sieradz
    0
    2
    Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 20

  • 3. liga gr. I - Kolejka 2024-03-2018 / 13:00
    MKS Ełk
    2
    1
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2024-03-2018 / 15:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    1
    2
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2024-03-2018 / 15:00
    Ursus Warszawa
    1
    1
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2024-03-2018 / 15:00
    Warta Sieradz
    0
    2
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2024-03-2018 / 15:00
    Olimpia Zambrów
    1
    4
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2024-03-2018 / 15:15
    Huragan Morag
    1
    0
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2025-03-2018 / 15:00
    Tur Bielsk Podlaski
    3
    3
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2027-03-2018 / 16:30
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    2
    0
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2004-04-2018 / 19:00
    Legia II Warszawa
    4
    1
    Victoria Sulejówek

Kolejka 21

  • 3. liga gr. I - Kolejka 2129-03-2018 / 18:45
    Sokół Ostróda
    0
    1
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2131-03-2018 / 11:00
    Warta Sieradz
    0
    3
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2131-03-2018 / 12:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    3
    2
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2131-03-2018 / 15:30
    Pelikan Łowicz
    4
    2
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2131-03-2018 / 16:00
    Victoria Sulejówek
    1
    4
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2131-03-2018 / 17:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    4
    2
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2131-03-2018 / 17:00
    Polonia Warszawa
    4
    2
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2131-03-2018 / 17:00
    ŁKS 1926 Łomża
    4
    0
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2131-03-2018 / 19:10
    Widzew Łódź
    2
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 22

  • 3. liga gr. I - Kolejka 2206-04-2018 / 18:00
    GKS Wikielec
    0
    4
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2207-04-2018 / 12:00
    Legia II Warszawa
    2
    1
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2207-04-2018 / 15:00
    MKS Ełk
    1
    2
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2207-04-2018 / 15:15
    Olimpia Zambrów
    0
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2207-04-2018 / 16:00
    Tur Bielsk Podlaski
    1
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2207-04-2018 / 16:00
    Huragan Morag
    0
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2207-04-2018 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    0
    0
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2207-04-2018 / 17:00
    Ursus Warszawa
    0
    0
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2208-04-2018 / 11:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    2
    4
    Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 23

  • 3. liga gr. I - Kolejka 2313-04-2018 / 19:45
    Sokół Ostróda
    2
    1
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2314-04-2018 / 16:00
    MKS Ełk
    1
    3
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2314-04-2018 / 16:00
    Warta Sieradz
    1
    1
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2314-04-2018 / 17:00
    Polonia Warszawa
    2
    4
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2314-04-2018 / 17:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    0
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2314-04-2018 / 18:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    3
    1
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2314-04-2018 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    2
    0
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2314-04-2018 / 19:10
    Widzew Łódź
    3
    2
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2315-04-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    3
    0
    Tur Bielsk Podlaski

Kolejka 24

  • 3. liga gr. I - Kolejka 2421-04-2018 / 16:00
    Olimpia Zambrów
    0
    1
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2421-04-2018 / 16:00
    Huragan Morag
    1
    1
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2421-04-2018 / 17:00
    GKS Wikielec
    1
    3
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2421-04-2018 / 17:00
    Ursus Warszawa
    1
    1
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2421-04-2018 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    2
    2
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2422-04-2018 / 11:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    0
    0
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2422-04-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    0
    1
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2422-04-2018 / 12:00
    Legia II Warszawa
    3
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2422-04-2018 / 15:00
    Tur Bielsk Podlaski
    2
    1
    Sokół Ostróda

Kolejka 25

  • 3. liga gr. I - Kolejka 2527-04-2018 / 19:30
    ŁKS 1926 Łomża
    3
    3
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2528-04-2018 / 13:00
    Legia II Warszawa
    0
    2
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2528-04-2018 / 17:00
    MKS Ełk
    3
    4
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2528-04-2018 / 17:00
    Warta Sieradz
    0
    0
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2528-04-2018 / 18:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    1
    1
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2528-04-2018 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    1
    0
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2528-04-2018 / 19:10
    Widzew Łódź
    1
    1
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2528-04-2018 / 19:45
    Sokół Ostróda
    0
    2
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2529-04-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    5
    0
    Pelikan Łowicz

Kolejka 26

  • 3. liga gr. I - Kolejka 2601-05-2018 / 15:00
    Ursus Warszawa
    2
    1
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2602-05-2018 / 16:00
    Polonia Warszawa
    2
    0
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2602-05-2018 / 17:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    0
    0
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2602-05-2018 / 17:00
    Tur Bielsk Podlaski
    1
    2
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2602-05-2018 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    5
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2602-05-2018 / 17:00
    Olimpia Zambrów
    2
    0
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2602-05-2018 / 17:00
    Huragan Morag
    0
    2
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2602-05-2018 / 17:00
    GKS Wikielec
    0
    3
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2602-05-2018 / 17:00
    Pelikan Łowicz
    1
    1
    Sokół Ostróda

Kolejka 27

  • 3. liga gr. I - Kolejka 2705-05-2018 / 17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    5
    1
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2705-05-2018 / 17:00
    MKS Ełk
    2
    0
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2705-05-2018 / 17:00
    Olimpia Zambrów
    4
    2
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2705-05-2018 / 17:00
    Warta Sieradz
    3
    3
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2705-05-2018 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    0
    3
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2705-05-2018 / 19:10
    Widzew Łódź
    3
    0
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2706-05-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    1
    1
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2706-05-2018 / 12:00
    Legia II Warszawa
    0
    2
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2706-05-2018 / 15:00
    Sokół Ostróda
    0
    3
    Polonia Warszawa

Kolejka 28

  • 3. liga gr. I - Kolejka 2811-05-2018 / 18:00
    GKS Wikielec
    1
    0
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2812-05-2018 / 11:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    0
    0
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2812-05-2018 / 13:30
    Ursus Warszawa
    3
    1
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2812-05-2018 / 15:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    0
    6
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2812-05-2018 / 17:00
    Huragan Morag
    3
    0
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2812-05-2018 / 17:00
    ŁKS 1926 Łomża
    2
    3
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2812-05-2018 / 19:00
    Polonia Warszawa
    3
    2
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2813-05-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    3
    4
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2813-05-2018 / 16:00
    Tur Bielsk Podlaski
    0
    1
    Widzew Łódź

Kolejka 29

  • 3. liga gr. I - Kolejka 2918-05-2018 / 19:45
    Sokół Ostróda
    0
    1
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2919-05-2018 / 12:00
    Legia II Warszawa
    0
    1
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2919-05-2018 / 17:00
    Huragan Morag
    1
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2919-05-2018 / 17:00
    Warta Sieradz
    1
    0
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2919-05-2018 / 17:00
    Olimpia Zambrów
    1
    3
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2919-05-2018 / 17:00
    MKS Ełk
    1
    0
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2919-05-2018 / 18:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    2
    1
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2919-05-2018 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    0
    1
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2920-05-2018 / 19:10
    Widzew Łódź
    3
    0
    GKS Wikielec

Kolejka 30

  • 3. liga gr. I - Kolejka 3023-05-2018 / 17:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    0
    2
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3023-05-2018 / 17:00
    Ursus Warszawa
    1
    3
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3023-05-2018 / 17:10
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    5
    0
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3023-05-2018 / 17:35
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    5
    2
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3023-05-2018 / 18:00
    GKS Wikielec
    1
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3023-05-2018 / 18:00
    Pelikan Łowicz
    1
    4
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3023-05-2018 / 18:00
    Tur Bielsk Podlaski
    2
    2
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3023-05-2018 / 18:00
    ŁKS 1926 Łomża
    2
    1
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3023-05-2018 / 20:00
    Polonia Warszawa
    4
    1
    Warta Sieradz

Kolejka 31

  • 3. liga gr. I - Kolejka 3126-05-2018 / 12:00
    Legia II Warszawa
    1
    2
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3126-05-2018 / 13:00
    Ursus Warszawa
    1
    3
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3126-05-2018 / 17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    1
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3126-05-2018 / 17:00
    Warta Sieradz
    0
    2
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3126-05-2018 / 17:00
    MKS Ełk
    0
    0
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3126-05-2018 / 17:00
    Olimpia Zambrów
    5
    4
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3126-05-2018 / 17:00
    Huragan Morag
    0
    1
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3126-05-2018 / 18:00
    Widzew Łódź
    2
    0
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3127-05-2018 / 18:00
    Victoria Sulejówek
    1
    1
    Sokół Ostróda

Kolejka 32

  • 3. liga gr. I - Kolejka 3230-05-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    1
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3202-06-2018 / 15:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    1
    2
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3202-06-2018 / 15:00
    GKS Wikielec
    0
    4
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3202-06-2018 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    0
    0
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3202-06-2018 / 17:15
    Tur Bielsk Podlaski
    3
    1
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3202-06-2018 / 18:00
    Polonia Warszawa
    2
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3203-06-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    2
    1
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3203-06-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    3
    1
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3203-06-2018 / 19:26
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    0
    Widzew Łódź

Kolejka 33

  • 3. liga gr. I - Kolejka 3309-06-2018 / 14:00
    Huragan Morag
    4
    0
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3309-06-2018 / 17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3309-06-2018 / 17:00
    Warta Sieradz
    0
    2
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3309-06-2018 / 17:00
    Widzew Łódź
    0
    0
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3309-06-2018 / 17:00
    MKS Ełk
    2
    2
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3309-06-2018 / 17:00
    Legia II Warszawa
    1
    2
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3309-06-2018 / 17:00
    Olimpia Zambrów
    3
    1
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3309-06-2018 / 17:00
    Ursus Warszawa
    2
    0
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3309-06-2018 / 17:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    1
    4
    Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 34

  • 3. liga gr. I - Kolejka 3416-06-2018 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    0
    3
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3416-06-2018 / 17:00
    Tur Bielsk Podlaski
    1
    2
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3416-06-2018 / 17:00
    Sokół Ostróda
    2
    3
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3416-06-2018 / 17:00
    GKS Wikielec
    2
    9
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3416-06-2018 / 17:00
    Pelikan Łowicz
    2
    3
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3416-06-2018 / 17:00
    Polonia Warszawa
    0
    1
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3416-06-2018 / 17:00
    ŁKS 1926 Łomża
    2
    1
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3416-06-2018 / 17:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    3
    0
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3416-06-2018 / 17:00
    Victoria Sulejówek
    2
    2
    Warta Sieradz