Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

11 grudnia 2018

Hokej: Nowy sponsor, dotarły pieniądze ze zbiórki

2012-10-08 17:00:40
Foto
Nowym sponsorem hokeistów Legii została warszawska firma ALL-House, która zajmuje się kompleksowymi usługami remontowo-wykończeniowymi. Rozmowy trwały już od dawna i w końcu zostały szczęśliwie sfinalizowane.

Do klubu dotarło również 6620 złotych, które zostało zebrane w czasie zbiórki kibiców przed meczem z Polonią Warszawa. 

 

Wszystko o hokeju znajdziecie w tym miejscu. Już jutro ogłosimy także konkurs, w którym do wygrania będą bilety na mecze z Naprzodem Janów, które zostaną rozegrane w najbliższy weekend. 


 

sklep sklep
Autor: Piotr Kamieniecki Źródło: Legia.Net   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
punisher13
2012-10-10 18:18
No to teraz tylko grac i zdobywac punkty, moze trzeba siegnac po paru zawodnikow z Nesty Torun bo wycofali sie z rozgrywek
Liczba komentarzy: 1

Logowanie




Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij