Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

11 grudnia 2018

Konferencja dla piłkarzy, trenerów i sportowców

2015-11-25 21:45:55
img
13 grudnia w niedzielę na Stadionie Narodowym odbędzie się wyjątkowa konferencja dedykowana dla piłkarzy, trenerów i sportowców - Football Players Zone - Świadoma podróż przez karierę. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak: motywować się do pracy, pracować w chwilach sukcesu, pracować gdy twoja forma jest daleka od oczekiwań, koncentrować się przed meczem, rozmawiać z dziennikarzami po wygranym lub przegranym meczu, odżywiać się aby być w optymalnej formie, mądrze inwestować zarobione pieniądze czy radzić sobie w czasie kontuzji - to tragedia czy wyzwanie - to po prostu przyjdź.

Na jednej scenie w roli prelegentów pojawią się Jacek Magiera, Wojciech Kowalewski, Bożydar Iwanow, Marian Owerko, Piotr Osiecki, Rafał Kubów oraz Damian Radowicz. Gośćmi specjalnymi będą Michał Winiarski, Michał Żyro, Mariusz Jop i Jacek Krzynówek. Imprezę poprowadzi polski dziennikarz i spiker Marek Magiera, a występami artystycznymi wydarzenie uświetni m.in Tomasz Jachimek.


Bilety dostępne na stronie footballplayerszone.pl


Konferencja będzie niesamowitą okazją dla ambitnych piłkarzy, aby wchłonąć wiedzę i umiejętności od autorytetów z dziedziny piłki nożnej, biznesu i rozwoju. Zapowiada się wielkie show z porywającymi występami artystycznymi i niesamowitym klimatem Stadionu Narodowego. Jeżeli potrzebujesz potężnej dawki motywacji, inspiracji i chcesz poznać tajemnice sukcesu mistrzów oraz pragniesz poznać przepis na maksymalne wykorzystanie swojego potencjału - ta impreza jest dla Ciebie.


Uwaga! Uczestnicy konferencji otrzymają bezpłatny wstęp na mecz Legia Warszawa - Piast Gliwice, który odbędzie się tego samego dnia na Stadionie Wojska Polskiego.


Za całym przedsięwzięciem stoi Jacek Magiera, który osiemnaście lat spędził – jako piłkarz oraz trener – w Legii Warszawa, z którą rozstał się w czerwcu tego roku. Wokół siebie zgromadził grono ciekawych, bardziej lub mniej związanych z futbolem ludzi. – To ma być spotkanie ludzi sportu. Ludzi, którzy chcą coś osiągnąć. Zaprosiłem na nie osoby, które miały lub mają styczność z piłką nożną. Nawet jeśli nie zrobili w niej kariery, skończyli granie na amatorskim poziomie, to osiągnęli ogromny sukces w innych dziedzinach. Na ich przykładzie chcę zainspirować i pokazać pewną drogę wszystkim, którzy pojawią się na Stadionie Narodowym. Młodym, starszym, tym co są na początku drogi i tym, którzy tę drogę kończą i szukają sposobu na życie. Tym, którzy mają ogromne rezerwy i nawet o tym nie wiedzą - mówi o konferencji dla weszlo.com Magiera.


 

sklep sklep
Autor: Marcin Szymczyk Źródło: Legia.Net   

twitter

Tagi

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
~Arczi1987
2015-11-26 11:24 IP 83.144.***
Bilety na mecz są na trybunę wschodnią, sektor 215
~Honka
2015-11-26 10:49 IP 188.33.***
Jaki bezpłatny bilet na mecz z Piastem, skoro wyraźnie jest napisane, że wliczony w cenę? JM 18 SPORT, padłem. ;-)
~Bravo
2015-11-26 08:26 IP 89.77.1***
Iwanow to co tam robi?
2015-11-26 09:22 IP 89.71.9***
Kup bilet, kup bilet....a gdzie jest cena biletu???? tylko kup albo nie. Marketing. Nic ciekawego nie ma nikogo wybitnego więc nie ma sensu iść
2015-11-26 11:16 IP 89.77.1***
Wystarczyło kliknąć w kup bilet i cena była podana 185zł promocyjna, później 225zł.
2015-11-26 11:23 IP 89.77.1***
Pomyłka te ceny co podałem to dla u-21 Bilet senior 279zł promocyjna i 319zł.
319zł za oglądanie ekspertów typu Iwanow, jakby ściągnęli kogoś ciekawego typu Wenger czy Ferguson to rozumiem.
~do redakcji
2015-11-25 22:59 IP 217.153***
Czy wiadomo na jaki sektor jest przewidziany bilet na mecz???
Liczba komentarzy: 7

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij