Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

19 czerwca 2018

Ariel Borysiuk: To będzie emocjonujące widowisko

2017-03-16 08:39:21
img
- W Legii rozegrałem wiele spotkań, jestem aktualnym mistrzem Polski. Zapowiada się ostra rywalizacja, ale podchodzimy do niej pozytywnie. Musimy wrócić na właściwe tory. Mamy w Gdańsku małą kolonię byłych piłkarzy Legii - Dušan Kuciak, Kuba Wawrzyniak i Rafał Wolski traktują mecz podobnie jak ja. W szatni nie rozmawiamy jednak o Legii. Przegraliśmy dwa spotkania, morale w drużynie lekko siadło, musimy się odbudować. Niedawno byliśmy liderem, teraz spadliśmy na trzecie miejsce. Na szczęście strata jest minimalna. Z drugiej strony dwie drużyny nas dogoniły, Legia jest tuż za nami, dlatego w niedzielę trzeba wygrać - mówi w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Ariel Borysiuk.

Miał pan okazję pracować w Legii z Jackiem Magierą.


- W czasach, gry grałem w Legii, Jacek Magiera był tam asystentem. Najpierw u Jana Urbana, potem Macieja Skorży. Odbyliśmy wiele rozmów. Trener Magiera opiekował się młodszymi piłkarzami, do których wówczas należałem. Kiedy dostał posadę w Legii, wysłałem mu SMS-a z gratulacjami. Marzył, by samodzielnie poprowadzić Legię i na razie robi to z dobrym skutkiem.


Teraz, w zespole mistrza Polski, na pana pozycji gra Michał Kopczyński.


- Za wiele razem nie pograliśmy. Gdy przebił się do pierwszej drużyny, to nie dostawał szans od trenera Czerczesowa. Po przyjściu trenera Besnika Hasiego jego pozycja w drużynie się zmieniła. A u Jacka Magiery gra regularnie. W końcu doczekał się prawdziwej szansy.


Ostatnio Legia miała w Gdańsku problemy.


- Myślę, że rywale będą czuli  przed nami respekt. Ale przyjadą tu po zwycięstwo. Zapowiada się emocjonujące widowisko.


Zapis całej rozmowy z Arielem Borysiukiem w dzisiejszym wydaniu "Przeglądu Sportowego".


 

sklep
Dodał: Marcin Szymczyk Źródło: Przegląd Sportowy, przegladsportowy.pl   

twitter

Tagi

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
~A
2017-03-17 19:52 IP 37.47.4***
Rozjadą was Arielku jak Rudy 102 i naszpikują bramkami jak dobrą kaszę skwarkami.
~kiwi
2017-03-17 07:55 IP 89.66.1***
Niestety ale Borysiuk nakrywa Kope czapką...
2017-03-17 19:54 IP 37.47.4***
to tak samo w sumie jak sasiad twoją starą nakrył...czy tam pokrył.
~WPR
2017-03-16 19:06 IP 213.108***
Powodzenia Ariel w każdym innym meczu, ale nie w tym przeciw Legii, sorry :P
~qweagrfesdbherwsf
2017-03-16 18:07 IP 96.4.42***
o nie nie nie nie nie Ariel, aktualnym to ty jestes niewypalem championship...
Czarny222
2017-03-16 14:34
Sorki Arielku 0-3
~nn
2017-03-16 12:54 IP 94.254.***
Ariel ty się nie wysilaj na mądre gadki tylko samobója strzel
Liczba komentarzy: 7

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij