Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

19 czerwca 2018

Informacje dla kibiców jadących do Gdańska

2017-03-17 12:49:14
img
W niedzielę 19 marca piłkarze Legii zmierzą się w Gdańsku z Lechią w ramach XXVI kolejki Lotto Ekstraklasy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18. Na tym wydarzeniu nie zabraknie kibiców Legii, którzy w podróż udadzą się pociągiem. Skład do Gdańska dla kibiców, którzy zakupili bilety w otwartej sprzedaży rusza w niedziele o godzinie 10:48 z Dworca Gdańskiego. Powrót do Warszawy zaplanowany jest na godzinę 01:35 na Dworzec Gdański.


 

sklep
Dodał: Redakcja Źródło: SKLW   

twitter

Tagi

ekstraklasa    kibice    lechia gdańsk   
Możliwość komentowania tej wiadomości została wyłączona przez Administratora
 

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij