Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

19 czerwca 2018

Piotr Nowak: Niewykorzystane sytuacje się zemściły

2017-03-19 20:35:45
img
- Dla wszystkich było to interesujące widowisko. My jesteśmy niepocieszeni, mieliśmy sporo sytuacji by nie tylko objąć prowadzenie nie tylko jednobramkowe, ale kilkubramkowe. Niestety kolejny raz nie wykorzystujemy okazji, tego że graliśmy dobrze i mieliśmy przewagę. Musimy poprawić pewne rzeczy w defensywie, ale w ofensywie dobrze kreowaliśmy sytuacje. Musimy usiąść, porozmawiać i grać dalej. To trzecia porażka z rzędu – poprzednie były wynikiem nonszalancji, dziś tak nie było. Nie powinniśmy stracić dwóch bramek i musimy szybko z tego wyciągnąć wnioski. Pod tym względem mamy sporo do poprawienia, ale nie jesteśmy w dołku. Dobrze graliśmy i taktycznie i dla oka. Niestety niewykorzystane sytuacje się zemściły - podsumował trener Lechii Gdańsk, Piotr Nowak.


 

sklep
Autor: Marcin Szymczyk Źródło: Legia.Net   

twitter

Tagi

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
~Artu
2017-03-19 20:44 IP 83.29.2***
Pasowałoby przynajmniej jakieś gratulacje do tego swojego wywodu Panie trenerze dołożyć....
~oleole
2017-03-19 20:42 IP 178.235***
Lechia ewidentnie jest w kryzysie. Konieczny jest psycholog.
Radek
2017-03-19 20:40
Panie Piotrze. Dobry to był ten mecz, ale dla konesera. I to nie piłkarskiego, a tanich trunków wysokoprocentowych. Pierwsza połowa - 77 poziom w lidze morskich cyganów.
Druga połowa - to prawda, zgodzę się, było sporo futbolu. ...
Liczba komentarzy: 3

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij