Wypożyczeni: Gole Szwocha, Niezgody i Madeńskiego

Łukasz Pazuła

20.03.2017 00:08

(akt. 21.12.2018 15:17)

Trzech legionistów w ubiegłym tygodniu posłało piłkę do siatki przeciwnika. Bramki zdobyte przez Mateusza Szwocha i Arkadiusza Madeńskiego niestety nie odmieniły losów meczów, ale natomiast trafienie Jarosława Niezgody zapewniło trzy punkty Ruchowi Chorzów w konfrontacji z Zagłębiem Lubin. Bardzo ważną asystę zaliczył Konrad Michalak. Po jego podaniu Michał Fidziukiewicz pokonał golkipera GKS-u Katowice i Zagłębie Sosnowiec zwyciężyło 1:0 z katowiczanami.

Steeven Langil (Waasland-Beveren) – Zakończył się sezon zasadniczy w belgijskiej lidze. Dlatego Waasland-Beveren nie rozegrało w ubiegłym tygodniu żadnego spotkania.

Konrad Jałocha (Arka Gdynia) – Arka przegrała na wyjeździe z Piastem Gliwice 2:3. Jałocha zagrał cały mecz. Wypożyczony bramkarz Legii wybronił kilka strzałów rywali, ale przy straconych bramkach nie miał większych szans na skuteczne interwencje.

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) – Szwoch w spotkaniu z Piastem również zanotował pełny występ. Pomocnik gdynian strzelił gola z rzutu karnego oraz zanotował asystę drugiego stopnia przy bramce Rafała Siemaszki.

Michał Masłowski (Piast Gliwice) – Masłowski w spotkaniu z Arką pojawił się na murawie w 67. minucie. Pomocnik zmienił Martina Bukatę.

Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) – Ruch pokonał na wyjeździe 1:0 Zagłębie Lubin. Jedynego gola w meczu strzelił Niezgoda, który idealnie wybiegł do podania Patryka Lipskiego i pokonał Martina Polacka w sytuacji sam na sam. Wypożyczony napastnik Legii został zmieniony w 81. minucie przez Eduardsa Visnakovsa.

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) – Stomil wygrał u siebie ze Zniczem Pruszków 5:1. Karbowiak nie znalazł się w kadrze meczowej.

Miłosz Kozak (Wigry Suwałki) – Wigry przegrały u siebie 0:1 z Miedzią Legnica. Kozak zagrał 57 minut. Skrzydłowy został zmieniony przez Omarę Santanę.

Adam Ryczkowski (Wigry Suwałki) – Ryczkowski w spotkaniu z Miedzią grał przez 78 minut. Pomocnik został zmieniony przez Roberta Dakoka.

Robert Bartczak (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie wygrało u siebie 1:0 z GKS-em Katowice. Bartczak zagrał całe spotkanie.

Arkadiusz Najemski (Zagłębie Sosnowiec) – Najemski w spotkaniu z GKS-em grał przez 67 minut. Stopera zastąpił Kamil Wiktorski.

Jakub Szumski (Zagłębie Sosnowiec) – Szumski nie znalazł się w kadrze meczowej na starcie z GKS-em.

Konrad Michalak (Zagłębie Sosnowiec) – Michalak w spotkaniu z GKS-em zanotował pełny występ i zaliczył asystę przy bramce Michała Fidziukiewicza. Skrót z tego meczu zobaczycie tutaj.

Mateusz Wieteska (Chrobry Głogów) – Chrobry przegrał u siebie z Wisłą Puławy 1:2. Wieteska zagrał cały mecz.

Michał Suchanek (Chojniczanka Chojnice) – Chojniczanka zremisowała u siebie 1:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Suchanek cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) – Pogoń zremisowała na wyjeździe 2:2 z MKS-em Kluczbork. Szrek cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Arkadiusz Madeński (Legionovia Legionowo) – Legionovia przegrała na wyjeździe 1:5 z Rakowem Częstochowa. Madeński strzelił honorowego gola dla swojej drużyny. Wypożyczony legionista na murawie pojawił się w 68. minuncie, zmienił Krystiana Misia.

Ernest Dzięcioł (Legionovia Legionowo) – Dzięcioł nie zagrał w meczu z Rakowem.

Michał Trąbka (Rozwój Katowice) – Rozwój przegrał z Puszczą Niepołomice u siebie 0:1. Trąbka nie zagrał w tym spotkaniu.