Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

19 czerwca 2018

Weekend z Grandą w Legia Fight Club

2017-05-17 14:24:02
img
W najbliższą sobotę 20 maja w Legia Fight Club przy Łazienkowskiej 6a odbędzie się kolejna edycja "Grandy na pięści". Walki rozpoczną się o godzinie 11. Walka główna czyli pojedynek trenera kick-bokserskiej Legii, byłego mistrza świata - Przemysława Ziemnickiego z Pawłem "Bliźniakiem" Żochowskim, będzie miała miejsce w godzinach 18-19. Bilety są w cenie 10 zł. Dzień później w niedzielę 21 maja odbędzie się XXIV edycja Warszawskiej Grandy - zawodnicy zmierzą się w formułach K-1 oraz Muay Thai. Początek o 10:30.images/zdjecie/big/b706f7c140dba95824b27b2ddbfb2f0c.jpg


images/zdjecie/big/adbe4ca3bfd3d4a9a6930eb62c3f314e.jpg

 

sklep
Autor: Marcin Szymczyk Źródło: Legia.Net   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
~Grochowski
2017-05-17 14:30 IP 94.75.9***
Nie ma mnie w Wawie, będzie jakaś transmisja?
2017-05-17 15:46 IP 89.72.3***
fighttime.pl
Liczba komentarzy: 2

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij