Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

19 czerwca 2018

Liga Typerów

2017-07-14 10:35:47
Foto
Czas na podsumowanie poprzedniej Ligi Typerów - najlepszy wynik uzyskał Legia52 - 157 punktów. W nagrodę otrzymuje od nas nową koszulkę meczową. Drugie miejsce przypadło użytkownikowi cycek6616, który zgromadził 153 punkty - otrzyma od nas legijny t-shirt oraz szalik. Na najniższym stopniu podium znalazł się Szawar ze 150 punktami - otrzyma szalik, brelok i plakat.

W piatek rozpoczyna się kolejny sezon Lotto Ekstraklasy. Tym samym rozpoczynamy kolejną edycję Ligi Typerów. Tym razem zwycięzca otrzyma koszulkę Mistrz Polski 2017, koszulka meczowa oraz doładowanie w wysokości 50 zł w punktach FKP w Fortunie. Drugie miejsce to oficjalny szalik Legii, t-shirt oraz doładowanie 30 zł w punktach FKP w Fortunie. Trzecie miejsce ceramiczny kubek Legii, szalik, brelok wraz z doładowaniem 10 zł w punktach FKP w Fortunie.


Zachęcamy do typowania - kliknij tutaj


Zasady punktacji:
3 punkty - za bezbłędnie trafiony wynik.
2 punkty - za poprawne wytypowanie zwycięzcy oraz różnicy bramek.
1 punkt - za poprawne wytypowanie zwycięzcy bądź wskazanie na remis z inną liczbą bramek.


Przykład
Załóżmy, że w spotkaniu padł wynik 2:1. W takim wypadku:
- osoba typująca wynik 2:1 otrzymuje 3 punkty
- osoba typująca 3:2 otrzymuje 2 punkty
- osoba typująca 2:0 otrzymuje 1 punkt
- osoby wskazujące na wygraną drugiego zespołu, lub wskazujące remis otrzymują 0 punktów.
UWAGA: Jeśli w spotkaniu rozgrywana była dogrywka lub rzuty karne za wynik przyjmuje się stan meczu po 90 minutach.


Klasyfikacja


O miejscu w klasyfikacji w pierwszej kolejności decyduje liczba zdobytych punktów. O pozycji w końcowej klasyfikacji w przypadku równej liczby punktów decyduja łączna liczba poprawnie wytypowanych spotkań, a następnie większa liczba oddanych typów. W przypadku dalszej równości o ew. przyznaniu nagrody decydować będzie losowanie.


Wszelkie uwagi i sugestie prosimy zgłaszać na adres typer@legia.net.


 

sklep
Autor: Redakcja Źródło: Legia.Net   

twitter

Tagi

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
Pawel777
2017-07-25 10:40
Witam.Dlaczego nie mam meczy na najbliższą kolejkę?
wojtekszef
2017-07-14 20:08
Ja pierwszy raz dziś typowałem, i udało mi się dobrz i mam pytanie co ile klasyfikacja i ogólnie wszystko się aktualizuje?
Kacza
2017-07-14 11:54
Na jesieni zająłem 20 miejsce, na wiosnę 10, więc oby progres się utrzymał :)
Liczba komentarzy: 3

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij