News: Liga Typerów

Liga Typerów

14.07.2017 10:35

(akt. 02.12.2018 12:21)

Czas na podsumowanie poprzedniej Ligi Typerów - najlepszy wynik uzyskał Legia52 - 157 punktów. W nagrodę otrzymuje od nas nową koszulkę meczową. Drugie miejsce przypadło użytkownikowi cycek6616, który zgromadził 153 punkty - otrzyma od nas legijny t-shirt oraz szalik. Na najniższym stopniu podium znalazł się Szawar ze 150 punktami - otrzyma szalik, brelok i plakat.

W piatek rozpoczyna się kolejny sezon Lotto Ekstraklasy. Tym samym rozpoczynamy kolejną edycję Ligi Typerów. Tym razem zwycięzca otrzyma koszulkę Mistrz Polski 2017, koszulka meczowa oraz doładowanie w wysokości 50 zł w punktach FKP w Fortunie. Drugie miejsce to oficjalny szalik Legii, t-shirt oraz doładowanie 30 zł w punktach FKP w Fortunie. Trzecie miejsce ceramiczny kubek Legii, szalik, brelok wraz z doładowaniem 10 zł w punktach FKP w Fortunie.

Zachęcamy do typowania - kliknij tutaj

Zasady punktacji:
3 punkty - za bezbłędnie trafiony wynik.
2 punkty - za poprawne wytypowanie zwycięzcy oraz różnicy bramek.
1 punkt - za poprawne wytypowanie zwycięzcy bądź wskazanie na remis z inną liczbą bramek.

Przykład
Załóżmy, że w spotkaniu padł wynik 2:1. W takim wypadku:
- osoba typująca wynik 2:1 otrzymuje 3 punkty
- osoba typująca 3:2 otrzymuje 2 punkty
- osoba typująca 2:0 otrzymuje 1 punkt
- osoby wskazujące na wygraną drugiego zespołu, lub wskazujące remis otrzymują 0 punktów.
UWAGA: Jeśli w spotkaniu rozgrywana była dogrywka lub rzuty karne za wynik przyjmuje się stan meczu po 90 minutach.

Klasyfikacja

O miejscu w klasyfikacji w pierwszej kolejności decyduje liczba zdobytych punktów. O pozycji w końcowej klasyfikacji w przypadku równej liczby punktów decyduja łączna liczba poprawnie wytypowanych spotkań, a następnie większa liczba oddanych typów. W przypadku dalszej równości o ew. przyznaniu nagrody decydować będzie losowanie.

Wszelkie uwagi i sugestie prosimy zgłaszać na adres [email protected].