Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

19 czerwca 2018

CLJ: Plan przygotowań legionistów

2017-07-14 23:47:43
img
17 lipca mistrzowie Polski juniorów starszych wrócą do treningów. Drużyna Piotra Kobiereckiego, który już trzy razy triumfował wygraną w Centralnej Lidze Juniorów, rozegra dwa sparingi. "Wojskowych", już w trakcie ligi, czeka również towarzyska konfrontacja z Ajaksem w Amsterdamie.

17 lipca do treningów wrócą mistrzowie Polski juniorów starszych. Skład, oczywiście, będzie zmieniony. W tym sezonie, będzie to drużyna złożona przede wszystkim z roczników 1999/2000. W składzie, z powodu wieku, zabraknie m.in. Grzegorza Aftyki czy Piotra Cichockiego

 

Tydzień później, do zespołu Piotra Kobiereckiego dołączy trzech zawodników z rocznika '01, których sztab szkoleniowy postanowił awansować do zespołu z CLJ. Mowa o Łukaszu Zjawińskim, Michale Karbowniku i Konradzie Matuszewskim. O wspomnianej grupie, więcej pisaliśmy tutaj.

 

Legioniści w trakcie krótkiego okresu przygotowawczego rozegrają dwa sparingi - oba z zespołami seniorskimi. 21 lipca "Wojskowi" skonfrontują się w Serocku z miejscowym Sokołem z ligi okręgowej. Osiem dni później warszawiacy rozegrają drugi sparing. Rywalem będzie czwartoligowy Hetman Zamość, a spotkanie odbędzie się na wyjeździe. Liga rozpocznie się w pierwszym tygodniu sierpnia. 

 

Warszawiacy w trakcie rozgrywek rozegrają sparing z Ajaksem Amsterdam. Spotkanie z renomowanym rywalem odbędzie się 19 sierpnia. Pod koniec miesiąca, możliwy jest występ warszawiaków na turnieju w Egipcie. Sprawa jest jednak w toku. Jeśli do tego dojdzie, przełożone na inny termin zostaną spotkania ligowej. 


 

sklep
Autor: Piotr Kamieniecki Źródło: Legia.Net   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
Liczba komentarzy: 0

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij