24 listopada 2017

Krzysztof Mączyński: Przegraliśmy już w pierwszej połowie

2017-07-16 00:02:11
img
- Przegraliśmy spotkanie w pierwszej połowie. To jest przyczyna straty punktów. Mikrocykl, który obecnie przechodzimy, jest bardzo ciężki: mamy mecze co parę dni. Jednak trzeba stanąć na wysokości zadania i zacząć wygrywać, bo to jest najważniejsze. Ciężko mi powiedzieć, jak poszczególni zawodnicy czują się fizycznie. Jeżeli chodzi o mnie, to miałem zupełnie inny cykl przygotowawczy. Było to spowodowane zamieszaniem transferowym. Tak naprawdę, dopiero wchodzę w trening i każde spotkanie traktuję jako kolejna jednostkę - powiedział po konfrontacji z Górnikiem Krzysztof Mączyński, nowy pomocnik Legii.

- Trener przed spotkaniem przestrzegał nas, że Górnik jako beniaminek zagra agresywnie i będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony, szybko zdobyć bramkę. Tak się stało po stałym fragmencie gry, po chwili kontra i 0:2. Trzeba było gonić wynik, nie udało się szybko strzelić kontaktowego gola. Ba, to Górnik podwyższył prowadzenie. Nasze trafienie okazało się honorowym.

- Sztab szkoleniowy mówił nam, że w trakcie meczu możlwa jest zmiana ustawienia. Przejście na grę trzema obrońcami nie było więc dla nikogo zaskoczeniem. Przegraliśmy, bo popełniliśmy błędy. Mam nadzieję, że ostatnie bo tak grać nie możemy.

2017-07-17 10:30 IP 31.0.12***
Ciężki okres, mecze co parę dni.Zagrali trzeci mecz w sezonie i już są zmęczeni.Może urlop na żądanie niech sobie wezmą?
~
2017-07-16 17:55 IP 81.240.***
Gościu stwierdził fakt że wynik po pierwszej połowie zadecydował o końcowym rezultacie, a tu już na leją się pomyje. To co mają zawodnicy w wywiadach zakłamywać rzeczywistość ?
2017-07-16 19:53 IP 31.0.12***
Wyjątkowo jakoś odebrałeś inaczej te słowa i do tego nietrafnie. Takie zdanie jednak pokazuje, że pewnie w przerwie meczu już nie było ani wiary i ani wstrząsu by ten mecz odwrócić.

Dlatego proponuję przeanalizować wypowiedź, zdanie, a dopiero potem obrońco się wypowiadać.
PICCO
2017-07-16 14:20
"Krzysztof Mączyński: Przegraliśmy już w pierwszej połowie"

Panie Mączyński, przypominamy, że jest Pan w Legii, a nie nadal w Krakowie.

Tam może już przegrywałeś mecze w 1 połowie. W Legii meczów nie przegrywa się w 1 połowach ani ostatnich minutach. Tutaj jest Legia i się zapie.dala do końca.

Czas przestawić mentalność z wiślaka, na Legionistę, inaczej mundial w Rosji obejrzysz z ławki rezerwowych albo w TV.
~kot
2017-07-16 11:12 IP 89.67.0***
kolejne wejście w rundę tragicznie się zaczyna, może warto zmienić gości od przygotowainia fizycznego wreszcie
Eldiablo
2017-07-16 11:06
panu Mączyńskiemu chciałem przypomnieć że mecz trwa 90 minut i stwierdzenie że przegrali mecz w pierwszej połowie jest równie śmieszne, co żenujące...
musicie zapier...ać przez 90min, a nie myśleć, że mecz się sam wygra, bo przecież jesteście najlepsi w Polsce.
za to co pokazaliście z górnikiem, powinniście dobrowolnie poddać się karze chłosty!
~MokuL
2017-07-16 10:13 IP 5.134.6***
Trzymaj się Mąką . Synalek trenerka Kopczyński w końcu złapie uraz i wtedy ty Reprezentant kraju sobie pograsz.
~lopez
2017-07-16 08:16 IP 89.64.5***
Maka ,hooooy z wynikami.Wazne ze 100tys. co miesiac wpada na konto.
~Miro Legionista
2017-07-16 08:02 IP 188.146***
Szkoda straty punktów ale to nic w porównaniu z bandyckim zachowaniem Angelo kiedyś grał w piłke i teź w górniku taki gracz ja Włodek Lubański który w meczu reprezentacji widzac źe moźe zrobić krzywde dla bramkarza zrezygnował ze strzelamia bramki i przeskoczył nad bramkarzem tostał potem od uefa lub fifa nagrodę ferpley ale Angulo chyba nie wie co znaczy mieć szacunek do przeciwnika i nawet nie ma honoru bo po tym co zrobił nie podszedł do Arka ale teź się dziwie zachowaniu naszych kopaczy źe na te chamstwo nie zareagowali właściwie i powiem szczeź gdyby któryś z naszych dostał czerwoną nie miałbym do niego pretensji
2017-07-16 12:19 IP 90.197.***
Bo u nas nie ma tzw team spirit. Kopczyński, Szwoch, Hamalainen to popierdułki piłkarskie. Wykastrowani, tacy nigdy nie powinni być w Legii. Masełko już odstrzelony mam nadzieje, że w klejności będzie Szwoch i Kopczyński. Potrzeby nam taki charakter jak Saidiku. A Nagy to przekozak.
2017-07-16 12:22 IP 37.47.4***
Co to znaczy zrobic krzywde dla bramkarza?Naucz sie chlopaku ortografii,dopiero pozniej pisz na forum.
2017-07-17 07:56 IP 37.47.6***
W Olsztynie i okolicach tak mówią. Dać coś DLA kogoś a nie komuś. Mieszkałem tam trzy lata i strasznie mnie taka gatka wku*wiała.
krystianwwa
2017-07-16 00:36
Jakim cudem ten śmieć angulo czy jak mu tam nie obejrzał chociaż żółtej za kopnięcie Malarza?!?! TO JEST SKANDAL!! Jak to krzyczał MS. Gość z premedytacją kopie Arka w głowę i nie ma żadnego problemu?!
Mam nadzieję, że Legia wystosuje odpowienie pismon do komisji ligii aby ukarać tą kur..

Co do meczu? Jeden wniosek, brak kreatora gry. Brak Vadia i Rado bije po oczach. Mam nadzieje,że Nagy bedzie zastępcą belga. Ma na to papiery
2017-07-16 01:48
Zgadzam się. Rozpędzeni napastnicy robią na przestrzeni pół metra ekwilibrystyczne figury, żeby nie zderzyć się z bramkarzem. Przeskakują, robią przewroty, sami przy tym ryzykują. A tu koleś biegnie pięć kroków w kierunku leżącego i wali go kolanem w głowę. To powinno być 10 lat więzienia, mógł go zabić. Gdyby to był przypadek, wróciłby zobaczyć co się stało.
2017-07-16 03:35
Też mnie zaskoczyło, że gość nawet nie ruszył uja w kierunku Arka, żeby sprawdzić co się stało rzucić choćby jakieś przepraszam
pachnie mi to sku44wielstwem
ale taka tam kulturka, widać emanuje ten fetor na przyjezdnych
2017-07-16 08:50
Chcialem dac plusa, wyslalem naruszenie, efekt uzywania pelnej wersji w komorce, czasem sie w to bawie przegladajac forum.
Poza tym, zgoda za faul na Arku oczywiscie kartka. Euforia po bramce nie zwalnia od uwazania zeby nie staranowac bramkarza.
Maczynski w porzadku wywiad, i solidny start na boisku, bez problemu wkomponuje sie w druzyne.