Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

16 lipca 2018

Fotoreportaż z Puław

2017-08-08 21:12:00
img
Legia pokonała w Puławach Wisłę i awansowała do kolejnej rundy Pucharu Polski. Mecz legionistów w Puławach był prawdziwym świętem, a stadion zapełnił się do ostatniego miejsca. Kibice Legii zasiedli na... dwóch trybunach dzięki czemu przez cały mecz trwała wymiana okrzyków pomiędzy dwoma grupami. Zapraszamy do obejrzenia naszego fotoreportażu z tego spotkania.

Fotoreportaż z meczu (fot. Jan Szurek)


 

sklep
Autor: Jan Szurek Źródło: Legia.Net   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
~Legionista z wLkp
2017-08-08 21:18 IP 91.231.***
Ten Berto niezły Bebzonik ma!!!Powoli Legia specjalizuje sie w odchudzaniu zapasionych piłkarzy. Najpierw VOO teraz ten Berto.....
2017-08-09 20:12 IP 176.97.***
Niech berto bedzie chodź w 65% tak przydatny jak Vadis i nie przeszkadza mi ze teraz ma oponke... To samo pisaliście o vadisie a potem trzeba bylo przepraszać! Moze poczekajcie z berto tez tak do polowy wrzenia, Vadis odpalil tez w 1 meczu z sportingiem wchodząc z lawki a potem buz z górki
Liczba komentarzy: 2

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij