Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

16 lipca 2018

CLJ: Eryk Agnyziak w Victorii Sulejówek

2017-08-10 00:36:52
img
Eryk Agnyziak został piłkarzem Victorii Sulejówek. 17-latek trafił do trzecioligowej drużyny na zasadzie transferu definitywnego podpisując dwuletnią umowę z nowym klubem.

fot: Piotr Kucza/FotoPyk

 

Agnyziak w poprzednim sezonie, jesienią występował w barwach Legii Warszawa w Centralnej Lidze Juniorów. Wówczas, pomocnik zagrał w czterech spotkaniach z „eLką” na piersi, natomiast zimą udał się na półroczne wypożyczenie do Znicza Pruszków, gdzie zaliczył łącznie 215 minut na murawie. Agnyziak żegna się tym samym z Łazienkowską po sześciu latach gry w stołecznym klubie.


 

sklep
Autor: Maciej Ziółkowski Źródło: Legia.Net   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
janek224
2017-08-11 10:53
nie ma się co spinać na tą sytuację. Eryk sportowo nie miał szans na grę w Legii CLJ. To że jest wychowankiem to jedno, ale poziom sportowy to drugie. Niech się rozwija tam, gdzie będzie grał i może odniesie sukces.
~(L)egionista1916
2017-08-10 07:15 IP 37.47.2***
Fajny techniczny chłopak szkoda ze wychowankowie mają pod gorkę..... .
2017-08-10 14:43 IP 91.237.***
Niestety smutna prawda. Z roczników 98 - 2001 nie wielu zostało trenujących z Legią więcej niż 5,6 lat.
2017-08-10 20:26 IP 37.47.9***
Za: akademia.legia.com - przestawiamy zwrotnicę na indywidualności ;)
Szkoda tylko że te 'indywidualności', to Ci których naściągali tutaj skauci z całej Polski, a wychowankowie idą out :(
Liczba komentarzy: 4

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij