Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

16 lipca 2018

Sędziowie z Bałkanów poprowadzą mecze z Sheriffem

2017-08-10 21:55:27
Foto
Macedończyk Aleksandar Stavrev będzie sędzią czwartkowego spotkania Legii Warszawa z Sheriffem Tyraspol w czwartej rundzie eliminacji Ligi Europy. Mecz odbędzie się 17 sierpnia o godzinie 20:45 na stadionie przy Łazienkowskiej 3. Rozjemca prowadził w tym sezonie konfrontację holenderskiego Utrechtu z Lechem Poznań. Padł bezbramkowy remis. Asystentami Stavreva w stolicy będą Marjan Kirovski i Dejan Kostadinov, funkcję sędziego technicznego pełnić będzie Dimitar Mećkarovski. Macedończyk w 2015 roku prowadził wyjazdowe spotkanie legionistów z Napoli, kiedy "Wojskowi" przegrali 2:5.

Z kolei arbitrem rewanżu będzie Ivan Bebek z Chorwacji. Na liniach pomagać mu będą Tomislav Petrović i Miro Grgić, funkcję sędziego technicznego pełnić będzie Mario Zebec


 

sklep
Dodał: Piotr Kamieniecki Źródło: 90minut.pl   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
Liczba komentarzy: 0

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij