Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

16 lipca 2018

Kombatanci obejrzą mecz z Piastem

2017-08-10 22:59:59
img
Włączając się w obchody Święta Wojska Polskiego podczas jutrzejszego meczu 5. kolejki Ekstraklasy z Piastem Gliwice o 20:30, Legia Warszawa będzie miał zaszczyt gościć kombatantów: uczestników Powstania Warszawskiego, żołnierzy Armii Krajowej oraz Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość. Honorowi goście pojawią się na stadionie dzięki zaangażowaniu Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa oraz Stowarzyszenia Mohort Pamięci.

O godzinie 19:30, odbędzie się nieformalne spotkanie z kombatantami w muzeum mistrzów Polski obok recepcji. Zainteresowani będą mieli możliwość podziękowania bohaterom walczącym o wolną Polskę oraz wysłuchania ich wojennych opowieści.


 

sklep
Dodał: Piotr Kamieniecki Źródło: Legia Warszawa   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
~Pacjusz
2017-08-11 00:51 IP 95.160.***
Uważam, że na Legii kombatanci powinni mieć swój stały sektor - na KAŻDY mecz za darmo
2017-08-11 10:41 IP 31.0.36***
Niekoniecznie sektor ale wystarczyło aby prze pokazaniu legitymacji kombatanta albo mając wyrobioną kartę kibica jako kombatant mieli bilety za darmo.
sportowaWarszawa
2017-08-11 00:19
Bardzo dobra inicjatywa! Tak trzymać. Powinniśmy wspierać naszych żołnierzy w ten sposób, chociaż.
Stare ale jare:
www.youtube.com/watch?v=FAbuMqtrc-E
www.youtube.com/watch?v=kI5v3bq PV4M
Liczba komentarzy: 3

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij