Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

16 lipca 2018

Fotoreportaże z meczu z Piastem

2017-08-11 23:41:57
img
Legia pokonała Piast Gliwice 3:1. W czasie meczu na stadionie obecni byli Powstańcy Warszawscy, Żołnierze AK i Kombatanci, którzy przed meczem odwiedzili muzeum Legii. Zapraszamy do obejrzenia naszych fotoreportaży z meczu.

Fotoreportaż z meczu (fot. Jan Szurek)


Fotoreportaż z meczu (fot. Marcin Szymczyk)


Zdjęcia z meczu (fot. Paweł Grabowski)


 

sklep
Autor: Jan Szurek Źródło: Legia.Net   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
~madd
2017-08-12 20:15 IP 89.161.***
Wiedzą, że dzwony biją tylko nie wiedzą w którym kościele. Tak podsumuję postępowanie organizatorów, ktorzy wyprowadzili powstańca w bokserkach (po kiego h...a kazali zdjąć spodnie)i butach od garnituru.
Widziałem wiele takich początków spotkań piłkarskich, kiedy różne osobistości symbolicznie rozpoczynały w ten sposób mecz, ale taką wiochę zobaczyłem po raz pierwszy.
Liczba komentarzy: 1

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij