Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

16 lipca 2018

Młodzież: Kąkolewski wrócił do Szczytna, Romański i Cichocki w Sulejówku

2017-08-12 23:47:51
img
Dominik Kąkolewski, były już bramkarz rezerw Legii Warszawa, trafił do SKS-u Szczytno. Zawodnik aktualnie trenuje tam, by podtrzymać dyspozycję. 21-latek trafił na Łazienkowską w 2015 roku właśnie z tego klubu. Przez 2,5 roku, golkiper zanotował treningi oraz zgrupowanie z pierwszym zespołem mistrzów Polski. Gościnnie ćwiczył również z reprezentacją Polski Adama Nawałki.

Kąkolewski rozegrał trzynaście spotkań w rezerwach Legii Warszawa. Kąkolewski ma trenuje z SKS-em, który występuję w pierwszej grupie warmińsko-mazurskiej klasy okręgowej.

 

Z Legią pożegnał się również Patryk Romański, który w ostatnich miesiącach dochodził do zdrowia. Jego historię opisywaliśmy w tym miejscu. Zawodnik z rocznika '99 związał się z Victorią Sulejówek, gdzie trenuje w rezerwach. W tym samym zespole spotkał się z trzema innymi eks-legionistami, młodszymi o rok. Mowa o Nikodemie Mikołaju Zawwistowskich oraz Kacprze Kucharku. 

 

W pierwszym zespole Victorii, występującym na tym samym poziomie rozgrywkowym, co Legia II, znajdują się Daniel Cichocki oraz Eryk Agnyziak. Pierwszy reprezentował w poprzednim sezonie "Wojskowych" w roczniku '00, a drugi w Centralnej Lidze Juniorów.


 

sklep
Autor: Piotr Kamieniecki Źródło: Legia.Net   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
SiegobiagliWWA
2017-08-13 06:27
Niech wam się wiedzie. Pielęgnujcie swoją pasję.
Liczba komentarzy: 1

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij