News: Statystyki z meczu z Pogonią Szczecin

Statystyki z meczu Śląska z Legią

Źródło: ekstraklasa.org

10.09.2017 09:51

(akt. 21.12.2018 15:28)

Piłkarze Legii Warszawa przegrali 1:2 ze Śląskiem Wrocław i źle rozpoczęli okres po przerwie na mecze reprezentacji. "Wojskowi" oddali tylko dwa celne strzały przez cały mecz, mieli mniej stałych fragmentów gry, rzadziej byli przy piłce. Jedyna statystyka w której byli lepsi to liczba fauli. Do przerwy prowadziliśmy 1:0 po trafieniu Jarosław Niezgody, ale po zmianie stron dwoma bramkami odpowiedział Marcin Robak. Warto zauważyć, że to gospodarze mieli więcej okazji do strzelenia gola. Zapraszamy do zapoznania się ze statystykami spotkania ósmej kolejki Ekstraklasy.

Bramki: 2:1 (Robak dwie - Niezgoda)

Asysty: 1:1 (Madej - Sadiku)

Strzały: 16:7 (Cotra 1, Tarasovs 1, Chrapek 1, Riera 1, Pich 4, Piech 2, Robak 6 - Moulin 2, Pasquato 1, Niezgoda 2, Sadiku 2)

Strzały celne: 5:2 (Chrapek 1, Pich 1, Piech 1, Robak 2 - Niezgoda 2)

Posiadanie piłki: 60:40% (I połowa 68% - 32%, II połowa 51% - 49%)

31. Krzysztof Mączyński  2       2      100%

Faule: 12:13 (Celeban 1, Pawelec 1, Chrapek 2, riera 5, Pich 1, Vacek 1, Srnic 1 - Hlousek 1, Astiz 1, Jędrzejczyk 1, Kopczyński 1, Moulin 2, jodłowiec4, Pasquato 1, Nagy 1, Mączyński 1)

Żółte kartki: 0:1 (Hlousek)

Czerwone kartki: 0:0

Zmiany: 3:3 (Vacek za Madeja, Srnic za Piecha, Łuczak za Robaka - Szymański za Pasquato, Nagy za Kopczyńskiego, Mączyński za Hlouska).