Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

20 lipca 2018

Nabory do szkoły tenisa na sezon 2017/2018

2017-09-10 20:57:38
Foto
W związku ze zmianami, jakie pod koniec sierpnia zaszły w działalności Akademii Tenisowej Legii Warszawa, zajęcia od tego sezonu odbywają się na terenie całej Warszawy.

Akademia Tenisowa Legii Warszawa zrzesza ponad 360 osób, z czego około 250 to dzieci szkolone wg. naszego autorskiego programu Legia Tennis Schools, który został dwukrotnie wyróżniony przez Polski Związek Tenisowy, jako najlepszy w Polsce w plebiscycie „Klub Roku” (w 2015 roku oraz 2016 roku). Aktualnie nasza kadra trenerska to ponad 20 trenerów i instruktorów tenisa, byłych zawodników i reprezentantów Polski, którzy odnosili sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Główną siedzibą dla działalności sekcji w tym sezonie będą korty Warszawianki, które posiadają niesamowicie bogatą infrastrukturę i znajdują się w centrum Warszawy. Kolejnym ośrodkiem, z którym podjęta została współpraca, posiadającym jedną z najnowocześniejszych hal w stolicy, na której odbywać się będą zajęcia dla najmłodszych, jest Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

 

Aktualnie trwają nabory i formują się grupy treningowe. Zapraszamy na zajęcia zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Sekcja prowadzi szkolenie na każdym poziomie zaawansowania – od początkującego do zaawansowanego. Grupy dopasowane są pod względem wieku i umiejętności. Wszystkie treningi prowadzone są przez stałą i znaną Państwu kadrę trenerską Akademii Tenisowej Legii Warszawa, 6 dni w tygodniu w grupach oraz indywidualnie.


Poniżej przedstawiamy mapę Warszawy z lokalizacjami, w których prowadzone są treningi oraz informację dotyczącą rodzaju zajęć w poszczególnych lokalizacjach. Szczegółowe opisy każdej z lokalizacji znajdziecie Państwo w zakładce FILIE.

Fundacja Warsaw Sports Group jest jedynym podmiotem od lat ściśle współpracującym z Legią Warszawa w zakresie prowadzenia sekcji tenisa. Legitymując się umową sekcyjną, posiadamy wyłączność na szkolenie w ramach Legia Tennis Schools oraz Akademii Tenisowej Legii Warszawa.


Kontynuując dotychczasową działalność sekcja zaprasza na treningi:


- Legia Tennis Schools - które dedykowane są dzieciom do lat 10, są wspaniałą formą treningu tenisa i rozwijają sensorykę najmłodszych dzieci.


- Szkolenia zawodniczego - dla najzdolniejszych tenisistów młodego pokolenia, które ma na celu podnosić ich umiejętności, doskonalić technikę i wprowadzać w świat profesjonalnego tenisa.


- Szkolenia amatorskiego - zarówno dla młodzieży jak i dorosłych, które dają możliwość rozwijania umiejętności tenisowych w atmosferze, której towarzyszy zabawa i radość z gry na korcie.


- Akademii Treningu Motorycznego - które stanowią podstawę bezpiecznego treningu danej dyscypliny sportowej, a także pomagają w osiąganiu w niej lepszych wyników.


Formularz kontaktowy na oficjalnej stronie sekcji legiatenis.comimages/zdjecie/big/df42720e58cba221bce7461266623a2e.jpg


images/zdjecie/big/b72bf06b4c447c0f15c0bdd049c8a258.jpg


images/zdjecie/big/70eaab25a66717e8614e98088660c6a2.jpg


images/zdjecie/big/7670a56afe5c9c74412d5c2660b1b356.jpg

 

sklep
Dodał: Marcin Szymczyk Źródło: legiatenis.com   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
~ja
2017-09-11 11:29 IP 89.76.8***
Coś wam nie wyszła ta mapka.
Przecież WUM (Trojdena) jest na Ochocie, a nie na Woli, a Biały Kamień na Mokotowie, a nie w Śródmieściu.
Zresztą oba te miejsca dzieli 1 km, a według mapki pół Warszawy.
Ludzie.
Liczba komentarzy: 1

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij