Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

20 lipca 2018

Siatkówka: Legia trzecia w "Praga Płd. Cup"

2017-09-11 21:54:33
img
Siatkarze warszawskiej Legii zajęli trzecie miejsce w rozegranym, w hali przy ulicy Angorskiej 2, międzynarodowym turnieju "Praga Płd. Cup". Oprócz warszawian w turnieju wzięły udział: Wkręt-Met LKPS Borowno, Czarni Wirex Rząśnia oraz francuski Volley Club Plaisir-Villepreux. Patronat nad imprezą objęła Fundacja Warszawskiej Akademii Siatkówki oraz Urząd Dzielnicy Praga Południe.

"Wojskowi" podczas turnieju przegrali dwa spotkania po 1:3 z drużynami z Borowna i Rząśni, a w meczu decydującym o trzecim miejscu pokonali francuzów 3:0. Zwycięzcą turnieju zostali siatkarze Czarnych Wirex Rząśnia, którzy wygrali wszystkie trzy mecze.