Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

20 lipca 2018

Zmiany w zarządzie spółki Ekstraklasa S.A.

2017-10-09 16:51:19
img
W poniedziałek doszło do zmian w zarządzie spółki Ekstraklasa S.A. Funkcję prezesa przestał pełnić Dariusz Marzec. Odwołany został również Jacek Bednarz. Obowiązki prezesa będzie pełnił Marcin Animucki, który do tej pory był wiceprezesem zarządu spółki.

Rada Nadzorcza zainicjowała czynności mające w skali najbliższych 2-3 miesięcy doprowadzić do wyłonienia prezesa spółki oraz ustalenia składu jej zarządu.


 

sklep
Autor: Piotr Kamieniecki Źródło: Legia.Net   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
~Podaj nick
2017-10-10 08:09 IP 37.47.1***
To jak beda zmiany w zarzadzie to i beda zmiany w systemie rozgrywek w nastepnym
sezonie - tak sadze. Moze juz nie byc 37 kolejek.
~lob
2017-10-09 20:05 IP 89.64.0***
PRZYSZEDŁ amikorz (szef rady nadzorczej) I WYRZUCIŁ BYŁEGO PRACOWNIKA LEGII ( Marzec )
NiePoddawajSie
2017-10-09 18:52
A Leśny? Miał być szefem ESA :)
2017-10-11 01:52
Za małe łapówki
Liczba komentarzy: 4

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij