News: Kasper Hamalainen: Nie możemy kalkulować

Sadiku i Hamalainen zagrali w kadrach

09.10.2017 23:15

(akt. 04.01.2019 13:40)

Armando Sadiku rozegrał 90 minut w spotkaniu reprezentacji Albanii z Włochami. Przyjezdni wygrali w Tiranie 1:0 potrafieniu Antonio Candrevy w 73. minucie konfrontacji. Ekipa napastnika Legii Warszawa zakończyła eliminacje do mistrzostw świata na trzecim miejscu w grupie G. Albańczycy okazali się gorsi od Hiszpanów i Włochów, do których stracili odpowiednio piętnaście oraz dziesięć punktów.

Z kolei w reprezentacji Finlandii zaprezentował się Kasper Hamalainen. Pomocnik wszedł na murawę w 60. minucie zastępując Perparima Hetemaja. Finowie, po remisie 1:1 z Chorwatami, sprawili kolejną niespodziankę, gdyż w spotkaniu z Turcją padł wynik 2:2. Bramki dla ekipy "Hamy" zdobyli: były stoper Lecha, Paulus Arajuuri oraz Joel Pohjanpalo. Dla gości dwa razy trafił Cenk Tosun. Finowie zakończyli eliminacje na piątym miejscu w grupie I będąc lepszymi jedynie od Kosowa.

Albania - Włochy 0:1 (0:0)
Candreva (73. min.)

Żółte kartki: Lila (Albania) - Chiellini (Włochy)

Albania: Berisha - Hysaj, Veseli, Mavraj, Agolli - Roshi (90' Ahmedi), Kace, Basha (68' Lila), Memushaj ('76), Grezda - Sadiku

Włochy: Buffon - Darmian (61' Zappacosta), Bonucci, Chiellini, Spinazzola - Candreva, Parolo, Gagliardini, Insigne (90' El Shaarawy) - Immobile, Martins (89' Gabbiadini).

Finlandia - Turcja 2:2 (0:0)
Arajuuri (75. min.), Pohjanpalo (88. min.) - Tosun (57. min., 83. min.)

Żółte kartki: Moisander (Finlandia) - Inan, Yokuslu, Yazici (Turcja)

Finlandia: Hradecky - Pirinen, Arajuuri, Vaisanen, Moisander - Lod, Lam (86' Markkanen), Schuller, Heremaj (60' Hamalainen) - Pukki (82' Soiri), Pohjanpalo

Turcja: Babacan - Tufan, Toprak, Soyuncu, Koybasi - Yazici (75' Mor), Yokuslu, Inan (85' Topal), Calhanoglu - Ozyakup - Tosun.