News: Brzęczek chce zatrzymać Michalaka w Płocku

U-21: Michalak strzela, Polska wygrywa

10.10.2017 19:52

(akt. 04.01.2019 13:41)

Reprezentacja Polski do lat 21 wygrała 2:0 z Litwą w spotkaniu eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy. Pierwszego gola strzelił Paweł Tomczyk, a drugie trafienie po ładnej akcji zanotował Konrad Michalak. Wypożyczony z Legii Warszawa do Wisły Płock skrzydłowy pokonał golkipera rywali w 80. minucie spotkania. "Kondzik" zameldował się na murawie siedem minut wcześniej zastępując Bartosza Kapustkę. Cały mecz na placu gry spędził Mateusz Wieteska, który zamienił latem Łazienkowską na Górnika Zabrze.

Po rozegraniu trzech spotkań, Polska z dorobkiem siedmiu punktów jest na drugim miejscu. Grupie trzeciej lideruje Dania, która ma na koncie mecz więcej i komplet zwycięstw. Do turnieju rozgrywanego we Włoszech awansują triumfatorzy grup, a cztery najlepsze ekipy z drugich miejsc zagrają w barażach.

U-21: Litwa - Polska 0:2 (0:0)