Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

21 lipca 2018

UYL: Bilety na mecz z Breidablik

2017-10-10 20:06:50
img
We wtorek 17 października o godz. 18.00 w I rundzie fazy mistrzowskiej UEFA Youth League drużyna juniorów starszych Legii Warszawa podejmie na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 islandzką drużynę Breidablik. Dla części naszych młodych piłkarzy będzie to pierwszy w życiu mecz na murawie stadionu Legii.

Po bilety zapraszamy do Strefy Kibica, do kas Klubu przy ul. Łazienkowskiej 3 lub na Wyspę w Centrum Handlowym M1 w Markach. Punkt w M1 czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 15.00 – 20.00, a w soboty i niedziele w godz. 11.00 – 19.00. Do sprzedaży udostępniamy dwie trybuny: północną i wschodnią.

 

UWAGA! Wszystkie osoby niepełnosprawne ze znacznym stopniem niepełnosprawności, które chcą obejrzeć mecz na żywo, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres bezbarier@legia.pl. W zgłoszeniu należy podać swój numer karty kibica oraz nr karty opiekuna.

 

Zachęcamy do korzystania z zakupu biletów w systemie online również te osoby, które nie posiadają karty kibica. Osoby, które jednak zdecydują się na zakup w kasach Klubu informujemy, że POK czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 19.00, w soboty w godz. 10.00 – 17.00 oraz w niedziele w godz. 10.00 – 16.00.

TUTAJ KUPISZ BILET

NA MECZ UYL Z BREIDABLIKimages/zdjecie/big/d6a1d31a8a6367713cf5b5c24ab43ee7.jpg

 

sklep
Dodał: Redakcja Źródło: Legia Warszawa, legia.com   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
Liczba komentarzy: 0

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij