News: Siatkówka: Legia wyszarpała wygraną

Siatkówka: Legia wyszarpała wygraną

11.10.2017 22:18

(akt. 12.12.2018 22:11)

Siatkarze Legii Warszawa wygrali 3:2 w środowym spotkaniu z lokalnym rywalem, Czołgiem AZS-em. Set za set - tak można określić konfrontację, która miała miejsce w hali przy ulicy Niegocińskiej. W pierwszej partii, lepsi okazali się "Akademicy", którzy zwyciężyli do siedemnastu. W kolejnej, "Wojskowi" odrobili straty i cieszyli się z wygranej 25:15. Walki nie zabrakło w trzecim secie, który padł łupem gości (26:24). Legioniści doprowadzili do remisu triumfując w czwartej partii 25:19. Ekipa prowadzona przez Daniela Kołodziejczyka wygrała w tie-breaku 15:7 i zdobyła trzy punkty.

Po trzech spotkaniach, legioniści mają na koncie siedem punktów. Odkąd "Wojskowi" rozgrywają swoje mecze w hali przy Niegocińskiej, zawodnicy prowadzeni przez Daniela Kołodziejczyka nie zaznali jeszcze goryczy porażki. W sobotę o godzinie 19:00, warszawiacy skonfrontują się na wyjeździe z Huraganem Wołomin.