Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

21 października 2018

Marcin Animucki nowym prezesem Ekstraklasy S.A.

2017-11-09 19:42:41
img
Obradująca w dniu 9 listopada Rada Nadzorcza Ekstraklasy S.A. rozstrzygnęła postępowanie konkursowe dotyczące wyłonienia nowego prezesa spółki. Został nim były wiceprezes oraz dotychczasowy p.o. prezesa Marcin Animucki.

W trakcie posiedzenia Rady przeprowadzono rozmowy z kandydatami, którzy zgłosili się do udziału w konkursie. Poruszono tematy dotyczące celów i wyzwań stojących przed spółką w najbliższym okresie. W wyniku głosowania Rada Nadzorcza postanowiła powierzyć stery spółki Animuckiemu.


- Rada uznała, że doświadczenie oraz kompetencje pana Marcina Animuckiego są jak najbardziej odpowiednie do pełnienia obowiązków prezesa – powiedział po posiedzeniu przewodniczący Rady Nadzorczej Ekstraklasy S.A. Karol Klimczak. – Bardzo istotna jest także jego umiejętność wypracowywania najlepszych rozwiązań dla całej ligi – dodał przewodniczący.


Wszyscy członkowie Rady Nadzorczej zadeklarowali pełną chęć współpracy z nowym prezesem, przy realizacji wyznaczonych przez kluby Ekstraklasy celów. Kluby są przekonane, że wybór Animuckiego na fotel prezesa będzie kolejnym krokiem w nowym otwarciu w Ekstraklasie S.A. Zostało ono zapoczątkowane w trakcie powołania nowej Rady Nadzorczej 9 października bieżącego roku.


 

sklep
Dodał: Marcin Szymczyk Źródło: ekstraklasa.org   

twitter

Tagi

ekstraklasa   
Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
~faL
2017-11-10 12:30 IP 78.11.1***
12 zespołów 2 rundy i podział na 2 grupy jak teraz tylko + kolejne dwie pełne rundy = 22 mecze + 10 = 32 mecze.
Poziom ekstraklasy wzrasta! Wszystkie mecze O COŚ! Kluby bogatsze więcej kasy na dobrych graczy, w pucharach europejskich O WIELE WIĘKSZE SZANSE!!!!
1sza liga 18 zespołów i 2 rundy!
TYLKO TAKA DROGA DO "SUKCESÓW" W EUROPIE.
swirekwampirek
2017-11-09 21:23
No Panie Szymczyk a gdzie komentarz do tego że to stanowisko miał już wręcz na 99% objąć Leśnodorski?
Przecież już Pan go namaszczał na tej stronie:)

P.S. Każdy z krztą przyzwoitości i rozumu zdawał sobie sprawę że kandydatura tego krętacza jest bzdurą i nikt na to się nie zgodzi. To tak jak notorycznego i pospolitego złodzieja zrobić skarbnikiem:)
2017-11-09 22:08
Wiesz co tez nie jestem zwolennikiem Lesnego bo zdaje sobie sprawę jak blisko dna bylismy dziekif jego amatorszczyznie i chciwości sukcesu ale... przesadzasz. To jednak mimo wszystko gosc ktory kilka lat zycia oddal Legii i przyniósł jej w tyn czasie sporo sukcesów. Zbyt duzym ryzykiem ale przyniósł i chocby dlatego szacunek sie należy.
2017-11-09 22:34
Przeraża mnie to co piszesz, Legia kiedy został on zatrudniony była skazana na sukces. Cała machina budowana latami zaczynała mielić a on tam się znalazł dla siebie szczęśliwie. Jedyne co zrobił to się nachapał a cały wieloletni trud poszedł w piach.

Kiedyś Pana Jacka Federowicza zapytano o komunę że nie była taka zła i jako przykład postawiono odbudowę Starówki.
Odpowiedź brzmiała, gdyby nie komuna Starówkę i tak by odbudowano tylko że dwa razy szybciej i trzy raz taniej.
2017-11-09 23:23
Nie. Nie była skazana na sukces co.. sukcesywnie udowadniała.
2017-11-10 16:31
Prezesa Leśnodorskiego nie da się ocenić w kategoriach czarno - białych.
~kol
2017-11-09 19:51 IP 89.64.1***
ciekawe co tam jeszcze amikarze wymyślą ???
Liczba komentarzy: 7

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij