Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

21 października 2018

Szkolenia w Legia Fight Club

2017-11-10 08:30:10
Foto
Legia Fight Club oraz Jacek Feldman Nutrition (feldmannutrition.pl) zapraszają na szkolenie z zakresu żywienia, suplementacji i skutecznej redukcji w sportach walki. Szkolenie odbędzie się 25 listopada, w godzinach 11:00 - 17:00 w Legia Fight Club, ul. Łazienkowska 6A.

PROWADZĄCY: Jacek Feldman Dietetyk sportowy, szkoleniowiec i specjalista od dietoterapii z wieloletnim doświadczeniem współpracujący z czołowymi polskimi sportowcami zawodowymi (m. in. Bartoszem Fabińskim, Marcinem Prachnio, Marcinem Łepkowskim, Salimem Touahri, Janem Błachowiczem, Maciejem Sulęckim). Posiada ogromny bagaż doświadczeń w pracy z zawodnikami sportów walki. Prawdziwy pasjonat, uwielbiający trudne do zdiagnozowania przypadki kliniczne. Ceni sobie przede wszystkim podejście holistyczne i przywracanie homeostazy organizmu po wdrożeniu odpowiedniej diety i suplementacji. Uczestnik wielu krajowych i zagranicznych szkoleń. Stale dąży do poszerzania swojej wiedzy w myśl zasady „Im więcej wiesz, tym więcej pozostaje do poznania”.


ZAPISY: Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: biuro@lfc.waw.pl (w tytule wiadomości: SZKOLENIE) lub bezpośrednio w recepcji klubu. Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 22 529 87 24


Agenda szkolenia: Charakterystyka fizjologiczna sportów walki


- Przedstawienie ogólnych zasad zdrowego odżywiania i idealnego modelu żywieniowego dla zawodników


- Czynniki doboru odpowiedniego rozwiązania żywieniowego


- Różnice w przygotowaniach fighterów amatorskich i zawodowych


- Korzystne strategie żywieniowe pomocne w kształtowaniu idealnego systemu żywienia dla zawodników


- Istota dietoterapii w sportach walki


- Charakterystyka najczęstszych błędów żywieniowych zawodników


- Poszczególne fazy periodyzacji treningowej


- Faza roztrenowania i odpowiednie postępowanie żywieniowo-suplementacyjne


- Faza offseasonowa i odpowiednie postępowanie żywieniowo-suplementacyjne


Faza przygotowawcza


– Najczęstsze problemy z redukcją masy ciała u zawodników


– Strategie na skuteczną i bezbolesną redukcję masy ciała


Faza przed walką


– Najczęstsze problemy związane z procesem odwodnienia


– Skuteczne i bezpieczne sposoby dehydracji


- Faza rekuperacji po ważeniu


– Najczęstsze problemy spotykane w okresie rehydracji i rekuperacji po ważeniu


– Strategie skutecznego ładowania


- Suplementacja w sportach walki


- Doping w sportach walki


LICZBA MIEJSC OGRANICZONA - cena 279 zł, 20% zniżki dla posiadaczy karty kibica (L)images/zdjecie/big/4d993b78b47188c9bd9f1810b7e7e4ad.jpg

 

sklep
Autor: Marcin Szymczyk Źródło: Legia.Net   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
Liczba komentarzy: 0

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij