Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

19 października 2018

Piłkarze Legii odwiedzili Centrum Zdrowia Dziecka

2017-11-10 12:46:41
img
Każdy dzień jest dobry na to, aby zacząć pomagać innym! Zgodnie z mottem Fundacji Legii dwaj legioniści - Guilherme oraz Michał Kopczyński przed środowym treningiem odwiedzili małych pacjentów w Centrum Zdrowia Dziecka.

fot. Mateusz Kostrzewa / legia.com

Podczas wizyty zawodnikom towarzyszyli przedstawiciele Fundacji Legii, grupy „Dobrzy Ludzie” i CZD. Legioniści odwiedzili oddział urologii i neurochirurgii, gdzie mieli okazję porozmawiać z każdym z małych pacjentów i ich rodzinami, rozdawać autografy, pozować do wspólnych zdjęć. Dzieci otrzymały przygotowane wspólnie przez klub i kibiców prezenty, wśród których znalazły się m.in. poduszeczki i książki „Legia to jest potęga”.


Odwiedziny w Centrum Zdrowia Dziecka wspierają organizowaną przez Fundację Legii, Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa oraz grupę kibicowską „Dobrzy Ludzie” akcję #WszyscyDoWioseł, dzięki której chcemy zebrać pieniądze na zakup karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka.


Na czym polega akcja  #WszyscyDoWioseł?


Start wydarzenia przewidziany jest na godz. 10 w piątek, 17 listopada 2017 roku, w pomieszczeniach Centrum Konferencyjnego na stadionie Legii Warszawa. Założeniem akcji jest przepłynięcie dystansu o długości Wisły (1047 km) w dwóch sztafetach: jednej startującej od ujścia rzeki, drugiej zaś od jej źródeł. Sztafety mają za zadanie „spotkać się w Warszawie”, czyli w połowie pełnego dystansu. Uczestnicy akcji mają na wykonanie zadania 12 godzin.


Wiosłowanie odbędzie się w osadach czteroosobowych, łącznie używanych będzie 16 ergometrów. Cztery ergometry tworzyć będą osadę, zaś dwie osady - sztafetę. Podczas wiosłowania jednej osady, druga będzie się przygotowywać, żeby wystartować niezwłocznie po zakończeniu wiosłowania pierwszej.


W poprzedniej edycji, która zakończyła się wielkim sukcesem, organizatorzy zbierali środki finansowe na zakup ergometrów oraz dostosowanie ich do potrzeb osób niepełnosprawnych. W obecnej edycji #WszyscydoWioseł inicjatorzy zdecydowali, że zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka.


Jak możemy wesprzeć akcję?


Dzięki Państwa zaangażowaniu i wspólnemu wysiłkowi możemy sprawić, że osiągniemy cel i pomożemy potrzebującym! Pokażmy, czym jest integracja i siła ekipy! Wierzymy, że razem zawsze jesteśmy #GotowiDoPomocy. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu i dołączenia do zbiórki środków finansowych na zakup karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka.


Osoby, które nie wiosłują, a też chcą zaangażować się w akcję, mogą dorzucić swoją cegiełkę dokonując wpłacaty na konto:


mBank nr konta: 50 1140 1010 0000 5259 0300 1027


Tytuł przelewu: darowizna karetka


 

sklep
Dodał: Marcin Szymczyk Źródło: Legia Warszawa   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
~fan Kazimierza D.
2017-11-11 09:45 IP 95.160.***
Bardzo dobra robota.Nie macie wyobrażenia jak dzieciaki przeżywają taką wizytę.To jest promocja klubu.
Liczba komentarzy: 1

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij