News: U-19: Porażka z Norwegią, występy dwóch legionistów

U-19: Porażka z Norwegią, występy dwóch legionistów

Źródło: 90minut.pl

11.11.2017 18:02

(akt. 02.12.2018 11:49)

Reprezentacja Polski do lat 19 przegrała w towarzyskim spotkaniu 0:2 z Norwegią. Bramki zdobyli Simen Nordli oraz Erling Haland. Na boisku zaprezentowało się dwóch zawodników Legii Warszawa: Bartosz Olszewski, a także Kamil Orlik.

Bartosz Olszewski wszedł na boisko po przerwie, ale musiał je opuścić w 69. minucie z powodu kontuzji. Uraz pojawił się po ostrym wejściu rywala. Lewy defensor ma problem z kostką, a po powrocie do Polski przejdzie dokładniejsze badania. Olszewskiego na placu gry zastąpił klubowy kolega, Kamil Orlik.

U-19: Norwegia - Polska 2:0 (1:0)
Nordli (35. min.), Haland (59. min.)

Polska: Kucz - Szota, Repka (46' Olszewski; 69' Orlik), Walukiewicz, Puchacz - Grabowski (46' Stasiak), Makowski (78' Pawłowski), Kanach (46' Chrzanowski), Moder (78' Steczyk), Kwietniewski (78' Łyszczarz) - Balicki (46' Grym).