Wypożyczeni: Powrót Makowskiego do kadry Zagłębia

Łukasz Pazuła

13.11.2017 09:10

(akt. 21.12.2018 15:17)

Z kronikarskiego obowiązku sporządziliśmy dla Was raport wypożyczonych. Większość drużyn korzystała z przerwy na mecze reprezentacyjne, dlatego nasi legioniści nie rozgrywali swoich spotkań. Niewielka grupa zawodników miała okazję zaprezentować swoje umiejętności. Niektórzy, mimo iż ich spotkania zostały rozegrane w pierwotnym terminie, nie wyszli na boisko, a inni grali „ogony”. Warto jednak odnotować powrót do meczowej osiemnastki Rafała Makowskiego. Pomocnik po serii badań kardiologicznych znów normalnie trenuje z piłkarzami Zagłębia Sosnowiec.

Sandro Kulenović (Juventus FC) – Przerwa na mecze reprezentacji.

Tin Matić (MFK Zemplin Michalovce) – Jak wyżej.

Sadam Sulley (MFK Zemplin Michalovce) – Jak wyżej.

Konrad Michalak (Wisła Płock) – Reprezentacja Polski u-21 zremisowała na wyjeździe 2:2 z Wyspami Owczymi. Michalak w 62. minucie zmienił Jakuba Piotrowskiego.

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia)
– Przerwa na mecze reprezentacji.

Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) – Pogoń przegrała 0:3 z Rakowem Częstochowa. Szrek cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Adrian Małachowski (Pogoń Siedlce) – Małachowski nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie z Rakowem.

Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – Domowy mecz Podbeskidzia ze Stalą Mielec został przełożony ze względu na przerwę na spotkania reprezentacji.

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – Domowe spotkanie Ruchu z Wigrami Suwałki zostało przełożone ze względu na przerwę na mecze reprezentacji.

Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie zremisowało na wyjeździe 1:1 z GKS-em Tychy. Nawotka wszedł na murawę w 53. minucie. Zmienił Sebastiana Milewskiego.

Rafał Makowski (Zagłębie Sosnowiec) – Cały mecz z GKS-em przesiedział na ławce rezerwowych. Z jego zdrowiem jest już wszystko w porządku.

Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) – Sanogo grał 87 minut z GKS-em. Dostał żółtą kartkę. Zastąpił go Wojciech Łuczak.

Radosław Majecki (Stal Mielec) – Spotkanie Stali z Ruchem zostało przełożone ze względu na mecze reprezentacji.

Michał Suchanek (Górnik Łęczna) – Górnik przegrał u siebie 1:3 z GKS-em Katowice. Suchanek nie znalazł się w kadrze meczowej.

Mateusz Leleno (Puszcza Niepołomice) – Puszcza zremisowała 2:2 na wyjeździe z Miedzią Legnica. Leleno nie znalazł się w kadrze meczowej.