Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

19 października 2018

Weź udział w licytacji - zbieramy na karetkę dla CZD

2017-11-13 14:32:23
img
Już w piątek rozpocznie się druga edycja akcji #WszyscyDoWioseł! Fundacja Legii i grupa "Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom" przygotowali aukcje z atrakcyjnymi przedmiotami, z których dochód zostanie przeznaczony na główny cel wydarzenia - zakup karetki pogotowia dla Centrum Zdrowia Dziecka.

Złoty medal za mistrzostwo Polski w sezonie 2016/17, koszulka Sebastiana Szymańskiego, oficjalny proporzec meczowy z meczu z Ajaksem w Lidze Europy UEFA, kurtka klubowa od prezesa Dariusza Mioduskiego albo obraz od grupy „Dobrzy Ludzie – kibice Legii dzieciom” – to tylko część rzeczy, które można licytować na specjalnych aukcjach z okazji akcji #WszyscyDoWioseł. Uzyskane środki zostaną wykorzystane na zakup karetki pogotowania dla Centrum Zdrowia Dziecka.


Lista wszystkich aukcji dostępna jest w tym miejscu!


 

sklep
Dodał: Marcin Szymczyk Źródło: Legia Warszawa   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
Liczba komentarzy: 0

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij