Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

21 października 2018

Z Sandecją bez Pazdana i Jodłowca

2017-12-01 12:03:43
img
Jak już wczoraj informowaliśmy Guilherme i Kasper Hamalainen są zdrowi i gotowi do gry w Niecieczy z Sandecją Nowy Sącz. Nie oznacza to jednak, że trener Romeo Jozak będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników. - Nie pojedzie z nami Michał Pazdan, jego uraz okazał się bardziej skomplikowany niż przewidywaliśmy. Z kolei Tomasz Jodłowiec ma gorączkę, nie będzie w pełni sił jutro. Obaj nie zagrają z Sandecją - powiedział na konferencji prasowej trener Jozak. Pazdana zastąpi prawdopodobnie Maciej Dąbrowski, który utworzy parę stoperów z Inakim Astizem.


 

sklep
Autor: Marcin Szymczyk Źródło: Legia.Net   

twitter

Tagi

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
~Kyo
2017-12-01 19:30 IP 89.65.2***
Kiepsko. Nie mogę patrzeć na Dąbrowskiego.
~Rekuu
2017-12-01 15:36 IP 188.146***
Podobno za Pazdka ma wrócić Żewłakow.
PanMisiek
2017-12-01 14:26
Pazdan już w Legii nie zagra.
Te ogłaszane 1,5 mln na zakupy to kropla w morzu potrzeb. Do wymiany jest z połowa zespołu. A połowa tej połowy nie do wymiany, nie chce tu grać...
~Olo
2017-12-01 14:01 IP 2.125.1***
Czyli to już przesądzone. Ten uraz to wymysł, żeby przypadkiem Pazdan nie doznał urazu przed transferem. A ja się nie dziwie się.
~ciekawy
2017-12-01 12:51 IP 77.254.***
Ciekaw jestem czy ten uraz Pazdana faktycznie jest taki poważny czy po prostu oszczędza już kości przed czekającym go transferem za kilka tygodni?
~PopielowskiLegionista
2017-12-01 12:14 IP 37.248.***
Pazdan już podobno spakowany i gotowy na transfer ciekawe kto za niego oby nie jakiś ogór tylko ktoś wartościowy
Liczba komentarzy: 6

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij