Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

21 października 2018

Siatkówka: Wyjazdowa porażka legionistów

2017-12-02 23:55:09
img
Siatkarze Legii Warszawa przegrali na wyjeździe 2:3 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Zaciętość konfrontacji dobrze oddaje pierwszy set, gdy "Wojskowi" przegrali 31:33. Dwie kolejne partie padły łupem stołecznej ekipy, która triumfowała do dziewiętnastu oraz szesnastu. Miejscowi zdołali wyrównać wygrywając w czwartej części gry 25:23. W tie-breaku lepsi okazali się gracze Huraganu, którzy zwyciężyli 15:11. Drużyna Daniela Kołodziejczyka zdobyła tylko jeden punkt.

W najbliższą sobotę legioniści rozegrają kolejny mecz na wyjeździe. Rywalem będzie Lesan Halinów. Warszawiaków w Międzyrzeczu Podlaskim wspierała mała grupka fanów, w tym kibice niepełnosprawni. 


 

sklep
Autor: Redakcja Źródło: Legia.Net   

twitter

Możliwość komentowania tej wiadomości została wyłączona przez Administratora
 

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij