Wypożyczeni: Michalak centymetry od gola

Łukasz Pazuła

04.12.2017 10:40

(akt. 21.12.2018 15:17)

Zespoły z Nice I ligi zakończyły swoje rozgrywki w 2017 roku. Przerwa potrwa do początku marca. Swoje mecze dalej rozrywają zawodnicy z Lotto Ekstraklasy oraz gracze występujący poza Polską. W minionym tygodniu najbliżej strzelenia gola był Konrad Michalak, który w starciu z Arką Gdynia pomylił się o kilka centymetrów, posyłając finalnie futbolówkę w boczną siatkę zamiast do bramki.

Sandro Kulenović (Juventus FC) – Juventus zremisował na wyjeździe 1:1 z Interem Mediolan. Kulenović rozpoczął mecz na ławce, ale w trakcie spotkania zmienił Pjaca.

Tin Matić (MFK Zemplin Michalovce) – Zemplin w zeszłym tygodniu zremisował dwa ligowe mecze u siebie 1:1. Rywalem żółto-niebieskich byli: AS Trenczyn i MFK Ruzomberok. Matić nie znalazł się w kadrze meczowej na te spotkania.

Sadam Sulley (MFK Zemplin Michalovce) – Sulley rozegrał obydwa mecze w pełnym wymiarze czasowym.

Konrad Michalak (Wisła Płock) – Wisła Płock wygrała u siebie z Arką Gdynia 2:0. Michalak w 76. minucie zastąpił Semira Stilicia. Wypożyczony legionista miał jedną dogodną sytuację do strzelenia gola, ale uderzył minimalnie nieprecyzyjnie.

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) – Szwoch zagrał cały mecz przeciwko Wiśle Płock (skrót meczu).

Jakub Szrek, Adrian Małachowski (Pogoń Siedlce), Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) Tomasz Nawotka, Rafał Makowski, Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) Radosław Majecki (Stal Mielec), Michał Suchanek (Górnik Łęczna), Mateusz Leleno (Puszcza Niepołomice) – Reszta wypożyczonych piłkarzy nie grała, ponieważ rozgrywki I ligi mają przerwę do marca 2018.