Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

20 września 2018

CLJ: Juniorzy starsi wznowili treningi

2018-01-08 09:50:22
img
Juniorzy starsi Legii Warszawa rozpoczęli okres przygotowawczy przed rundą wiosenną. Stołeczna młodzież przez ponad godzinę trenowała na boisku pod balonem przy ulicy Łazienkowskiej. Na murawie zabrakło trzech graczy, którzy niebawem udadzą się na wypożyczenia. Mowa o Jakubie Jóźwiaku, Dawidzie Wachu oraz Kamilu Kumochu. Ponadto na uraz narzeka jeszcze Łukasz Zjawiński.

„Wojskowi” po wejściu na murawę rozgrzewali się, wykonywali sprinty na krótkich odcinkach i rozciągali się. Następnie doskonalili podania oraz grali w „dziadka”. Kolejnym etapem okazała się intensywna i długa gierka na skróconym fragmencie boiska. Warto uwzględnić fakt, iż indywidualnie pod opieką Macieja Kuszyńskiego trenował Michał Gładysz. Oprócz niego z Mateuszem Kamudą solowo ćwiczył Mikołaj Neuman

 

- Inauguracja treningów jest spokojna, na razie trudno o głębsze refleksje. Jutro zaczynamy testy, które przedstawią nam obraz zawodników po przerwie. Następnie czeka nas podział graczy. Część trafi do rezerw Legii, a część uda się do nas z młodszego rocznika – mówi trener Piotr Kobierecki. - Spotkaliśmy się w poniedziałek w grupie, w której trenowaliśmy jesienią. Nie było trzech graczy, którzy udadzą się na wypożyczenie oraz narzekającego jeszcze na kontuzję z Amsterdamu – Łukasza Zjawińskiego. „Zjawa” jednak niebawem dołączy do zespołu - dodał szkoleniowiec. 

 

Jóźwiak, Wach i Kumoch, to trójka, która wiosną będzie wypożyczona do innych klubów. Pierwszy z wymienionych w poniedziałek rozpocznie treningi z Pogonią Siedlce. Wach ma występować w Warcie Poznań, a Kumoch w motorze Lublin. 

 

- Przed nami osiem sparingów. Zespół będzie wyglądał nieco inaczej aniżeli jesienią, ale będziemy chcieli jak najszybciej wkomponować piłkarzy z młodszego rocznika. Muszą odnaleźć się w sposobie i organizacji gry. Pracujemy według dotychczasowego modelu. Będziemy chcieli w większy stopniu zwiększyć indywidualizację – zakończył szkoleniowiec stołecznego klubu. 


 

sklep
Autor: Maciej Ziółkowski Źródło: Legia.Net   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
Liczba komentarzy: 0

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij