Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

20 września 2018

Żeglarstwo: Zofia Klepacka nagrodzona za pomoc potrzebującym

2018-01-10 20:04:32
img
Zofia Klepacka z Legii Warszawa została nagrodzona medalem św. Brata Alberta za działalność na rzecz osób niepełnosprawnych i potrzebujących rok 2017. Wśród laureatów znaleźli się także żona Prezydenta RP - Agata Kornhauser-Duda, Jakub Błaszczykowski oraz rodzina Urszuli i Józefa Wadowskich. Wręczenie medali odbędzie się 19 marca w Teatrze im. Słowackiego w Krakowie.

Zofia Klepacka, która swoimi sukcesami na arenie międzynarodowej daje wiele powodów do radości i dumy kibicom oraz Polskiemu Związkowi Żeglarskiemu, poza wielkim sercem do sportu, ma także wielkie serce dla innych. Kapituła medalu św. brata Alberta, zebrana w 101 rocznicę śmierci swojego patrona, zagrodę za rok 2017 przyznała naszej windsurferce za przekazanie medalu olimpijskiego, zdobytego na igrzyskach w Londynie w 2012 roku, na aukcję dla chorej na mukowiscydozę Zuzi oraz za działalność charytatywną na rzecz osób potrzebujących pomocy.


Medal św. brata Alberta, ustanowiony w 1997 r., przyznawany jest za niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym. W roku 1997 medal otrzymał ks. kardynał Franciszek Macharski, a w roku 1998 premier Jerzy Buzek i prof. Zbigniew Brzeziński. W latach następnych medale otrzymali m.in. śp. bp Jan Chrapek, ks. kardynał Stanisław Dziwisz, rzecznicy praw obywatelskich prof. Andrzej Zoll i śp. dr Janusz Kochanowski, aktorki Anna Dymna, Ewa Błaszczyk i Małgorzata Kożuchowska, piosenkarki Eleni Tzoka, Lidia Jazgar, Irena Santor, Monika Kuszyńska, Marek Piekarczyk sportowcy Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska, Otylia Jędrzejczak, Mariusz Wlazły, Marcin Gortat, podróżnik i polarnik Marek Kamiński, piosenkarz Paweł Kukiz, Adam Nowak, restaurator Jan Kościuszko.

 


 

sklep
Dodał: Marcin Szymczyk Źródło: pya.org.pl   

twitter

Tagi

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
~Td76
2018-01-11 16:47 IP 37.47.2***
Piekny gest !
Termit
2018-01-11 11:15
Wielka postać
~witoldo
2018-01-10 22:46 IP 91.206.***
Byłoby super spotkać się z tak wybitną sportsmenką , wielką fanką Legii i osobą o tak szlachetnym ogromnym sercu . Pani Zosiu wielki szacun za to co pani robi i jaka jest, Legia może być dumna z takich jak pani kibiców !!!
2018-01-11 10:17 IP 195.116***
Pani Zosia jest nie tylko kibicem Legii. Ona jest zawodnikiem Legii :)
eLson
2018-01-10 22:08
Brawo i gratulacje, dla najpiekniejszej z Legionistow !!
andwawa
2018-01-10 21:19
Wielki Szacun
~sen o
2018-01-10 21:00 IP 89.70.1***
Brawo Zosiu
Liczba komentarzy: 7

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij