Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

20 września 2018

Piątkowe zadania legionistów na siłowni

2018-01-12 17:35:53
img
W piątek piłkarze Legii pracowali indywidualnie na siłowni. Jedni wzmacniali klatkę piersiową, inni mięsień dwugłowy i kolano. Wszystkie ćwiczenia nadzorował legijny strongman Wojciech Frukacz. Domagoj Antolić, Michał Kopczyński czy Inaki Astiz wyciskali kolejne kologramy na ławeczce, zaś Miroslav Radović wzmacniał mięsień dwugłowy, pracował głównie nogami razem z Marcinem Batorem. Jarosław Niezgoda jeździł na rowerku, zaś Michał Kucharczyk pracował nad mięśniami brzucha i dotlenieniem organizmu. Każdy wykonywał swoje zadania, które otrzymał od sztabu szkoleniowo-medycznego.

Zdjęcia z siłowni (fot. Piotr Kucza)

Legioniści nie byli w tym czasie jedynymi osobami na siłowni, która jest mocno oblegana przez miejscowych.


W tym samym czasie bramkarze wraz z trenerami Krzysztofem Dowhaniem i Wojciechem Kowalewskim byli na boisku. Był czas na żarty i ciężką pracę.


O godzinie 14. zawodnicy będą mieli odprawę, na które zaprezentowany zostanie najbliższy rywal czyli ekwadroska Barcelona. Godzinę później wszyscy wyjdą na kolejny trening. Wieczorem Michał Kucharczyk, Artur Jędrzejczyk i Jarosław Niezgoda spotkają się z rodakami. Organizator zaplanował kilka spotkań z amerykańską Polonią.images/zdjecie/big/b8cf5e925c1a4ef9ecc16506a7e448a2.jpg


images/zdjecie/big/91af663cb9db1b73626f1387f18dc680.jpg


images/zdjecie/big/9b9f1ed7d9b5eeb7cd901cbb89e648a2.jpg


images/zdjecie/big/372094b0c197b9027631824ed3d87725.jpg

 

sklep
Autor: Redakcja Źródło: Legia.Net   

twitter

Tagi

floryda    zgrupowanie   
Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
Bednar
2018-01-12 18:18
"Michał Kucharczyk pracował nad mięśniami brzucha i dotlenieniem organizmu."

Hmmm fajnie by było jak Jozak przejrzał Kucharczyka więc postanowił jeszcze bardziej uwypuklić jego jedyną zaletę, czyli wydolność i szybkość. Zawsze wpuszczony z ławki poszarpie i może coś strzeli.
JohnoQ
2018-01-12 17:52
dawaj, dawaj. Rado
2018-01-12 18:09
albo wiedział, że mu zdjęcie robią, albo zdrowo zasuwa;)
2018-01-12 18:17
Na filmiku też widać że dostaje wycisk
Obejrzyj na Legia.com
I wywiad z Veso fajny
Liczba komentarzy: 7

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij