Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

20 września 2018

Arkadiusz Malarz: Przyjechaliśmy do Gdańska po trzy punkty

2018-03-11 21:03:42
img
- W przerwie trener powiedział nam kilka słów, które błyskawicznie poskutkowały. Udało nam się szybko strzelić dwa gole po zmianie stron. Później kontrolowaliśmy przebieg meczu, nie było nerwowości z naszej strony. Boisko było w złym stanie, przez co nie zagraliśmy dzisiaj tak, jakbyśmy chcieli. Z drugiej strony, niemal wszystkie murawy w Ekstraklasie wyglądają obecnie bardzo podobnie, dlatego musimy się przyzwyczaić – powiedział golkiper stołecznego klubu, Arkadiusz Malarz.

- Gdy wyjeżdżaliśmy z hotelu, Jagiellonia wygrywała… Koncentrujemy się cały czas na sobie, mamy do wykonania pewną pracę. Przyjechaliśmy do Gdańska po trzy punkty, zgarniamy je i wracamy do stolicy. Od jutra zaczynamy przygotowania do spotkania z Wisłą Kraków.
 

sklep
Dodał: Piotr Kamieniecki, Maciej Ziółkowski Źródło:   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
Liczba komentarzy: 0

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij