Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Wypożyczeni: Asysta Jodłowca

2018-03-12 11:00:17
img
Ostatni weekend dobrze wspominać będą zwłaszcza Tomasz Jodłowiec i Jakub Czerwiński, którzy zdominowali Sandecję na wyjeździe i zdobyli cenne trzy punkty. Warto dodać, iż „Jodła” zaliczył nawet asystę przy drugim golu dla Piasta. W górę tabeli Nice I Ligi pną się z kolei drużyny Mateusza Żyry oraz Radosława Majeckiego. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat każdego wypożyczonego legionisty.

Sandro Kulenović (Juventus FC) –  Zespół z Turynu poniósł dotkliwą, wyjazdową porażkę (0:2) z Fiorentiną.  Sandro ponownie nie zameldował się w podstawowym składzie, ale wszedł na boisko z ławki w 77. minucie w miejsce Ferdinando Del Sole. Juniorzy "Starej Damy" są sklasyfikowani dopiero na osmej pozycji na krajowym podwórku.

Sadam Sulley (MFK Zemplin Michalovce) – Zemplin bezbramkowo zremisował na własnym terenie z Presovem. Ghańczyk rozegrał pełne zawody. Aktualnie, klub z Michalovec zajmuje drugą lokatę w grupie spadkowej z dość bezpieczną przewagą nad dwoma ostatnimi zespołami.

Tsubasa Nishi (MFK Zemplin Michalovce) – Japończyk, podobnie jak Sulley, biegał po boisku od pierwszej do ostatniej minuty.

Tin Matić (MFK Zemplin Michalovce) –  Chorwat całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych. Zawodnik ostatni raz na murawie pojawił się pod koniec sierpnia 2017 roku, gdy doznał poważnego urazu.

Konrad Michalak (Wisła Płock) – „Nafciarze” zasłużenie pokonali Koronę Kielce 2:0. Michalak  przebywał na placu gry do 73. minuty. W pierwszej połowie skrzydłowy chciał oddać strzał, lecz został zablokowany w polu karnym. Wypożyczony legionista sygnalizował, iż jego uderzenie otarło się o rękę Piotra Malarczyka, jednak arbiter nie podyktował „jedenastki”.

Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) –   „Miedziowi” zremisowali na wyjeździe 2:2 z Górnikiem Zabrze, a Moneta oglądał mecz z wysokości trybun.

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) – „Arkowcy” rozgromili w Gdyni aż 4:0 Bruk-Bet. Szwoch strzelił gola z rzutu karnego oraz zanotował ostatnie podanie przy trzeciej bramce do gospodarzy. Pomocnik opuścił boisko w 62. minucie.

Dominik Nagy (Ferencvarosi TC) – Drużyna Dominika rozgromiła na własnym stadionie aż 5:0 Balmazujvaros Sport. Nagy wszedł na murawę w 58. minucie.

Adrian Małachowski (Znicz Pruszków) – Pruszkowianie zremisowali u siebie 1:1 z Błękitnymi Stargard Szczeciński. „Mały” przebywał na placu pełne spotkanie.

Konrad Jałocha (GKS Tychy) – GKS w sobotę miał zmierzyć się z Drutexem-Bytovią, lecz spotkanie zostało przełożone ze względu na grząską murawę. Tyszanie mogli wziąć udział za to w sparingu z rezerwami Górnika Zabrze. Piłkarze Ryszarda Tarasiewicza pokonali 3:1 „Trójkolorowych”, a „Jao” stał między słupkami do 52. minuty. Wtedy zastąpił go Marek Igaz.

Mateusz Żyro (Wigry Suwałki) - Wigry pewnie pokonały u siebie 2:0 Pogoń Siedlce po bramkach Artura Bogusza  i Mariusza Rybickiego. „Żyrko” zaliczył drugie, pełne spotkanie z rzędu.

Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) – Siedlczanie przegrali na wyjeździe z ekipą z Suwałk, z kolei „Szreku”, konfrontację oglądał tylko z ławki rezerwowych.

Michał Suchanek (Górnik Łęczna) – Łęcznianie ulegli Stali Mielec (0:1). „Suchy” wtargnął na plac w 54. minucie. Górnik jest sklasyfikowany obecnie na odległym, siedemnastym miejscu w tabeli Nice I Ligi.

Radosław Majecki (Stal Mielec) – „Rado” zaliczył solidny występ z Górnikiem. Miał jedną, niepewną interwencję, ale kilka razy uchronił swoich kolegów przed stratą gola.

Rafał Makowski (Zagłębie Sosnowiec) – Sosnowiczanie przegrali przed własną publicznością 0:2 z Miedzią Legnica. „Makos” znalazł się w wyjściowej „jedenastce” i walczył do ostatniego gwizdka arbitra.

Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) – Francuz wprowadził trochę świeżej krwi po zmianie stron. Snajper mógł zdobyć bramkę wyrównującą, lecz jego uderzenie sparował Łukasz Sapela. Miedź awansowała na pozycję lidera, z kolei Zagłębie oddala się od czołówki.

Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) –  Dla Nawotki zabrakło tym razem miejsca w „osiemnastce” meczowej.

Mateusz Leleno (Legionovia Legionowo) –  Legionovia przegrała 2:4 z Radomiakiem Radom w ramach 20. kolejki drugiej ligi. „Lolek” został zmieniony w przerwie przez Gracjana Kuśmierka.

Mateusz Kochalski (Legionovia Legionowo) – Młody golkiper całe starcie spędził między słupkami i starał się robić, co mógł.

Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – Zespół „Koziego” w drugim spotkaniu z rzędu nie stracił bramki. Bielszczanie nie zdołali jednak przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść w domowej rywalizacji z Chojniczanką. Miłosz biegał po boisku przez 77 minut.

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) –  „Niebiescy” pojechali do Olsztyna, aby zmierzyć się ze Stomilem, lecz spotkanie zostało odwołane z powodu złego stanu nawierzchni.

Hildeberto (Northampton) – Ekipa Portugalczyka zremisowała na wyjeździe z Bristol Rovers. „Berto” pojawił się na murawie po przerwie.

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) – Niebiesko-czerwoni zdominowali Sandecję Nowy Sącz (3:0) na obiekcie rywala. „Jodła” zaliczył kluczowy odbiór i zarazem asystę przy golu Karola Angielskiego. Ponadto, defensywny pomocnik, w 81. minucie, mógł cieszyć się z gola, ale piłka po jego strzale przeleciała minimalnie obok słupka.

Jakub Czerwiński (Piast Gliwice) – Stoper przez 90 minut czujnie radził sobie w defensywie i nie pozwalał przeciwnikowi na zbyt wiele.