Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

11 grudnia 2018

Doping kibiców Legii na meczu z Zagłębiem

2018-04-16 17:18:58
img
Rozpoczęła się runda finałowa. W poprzednich latach bilety sprzedawały się w tym okresie jak świeże bułeczki, a tym razem na spotkaniu z Zagłębiem pojawiło się nieco ponad 13 tys. kibiców. Była to najmniejsza liczba widzów, odkąd zreformowano ligę. Na szczęście nie przełożyło się to na głośność – doping był w sobotę naprawdę dobry. Powodów małej liczby fanów na trybunach jest kilka – od słabej formy drużyny, po dość wysokie ceny biletów.

W pierwszej części spotkania niemal wszyscy na trybunach zdzierali gardło i wspierali piłkarzy. Również po straconej bramce zawodnicy otrzymali wsparcie. Na kwadrans przed końcem pierwszy raz oberwało się trenerowi: "Chyba już najwyższa pora, zwolnić tego amatora". Było też „Legia grać, k… mać". Po ostatnim gwizdku ponownie oberwało się Chorwatowi: "Chcemy trenera, a nie Jozaka frajera" oraz "Ch...wo gracie, bo wy trenera nie macie". Niestety jedenasta porażka w sezonie stała się faktem. Dwie godziny później klub rozstał się z Romeo Jozakiem, a jego obowiązki powierzył Deanowi Klafuriciowi.


 

sklep sklep
Autor: Marcin Szymczyk Źródło: Legia.Net   

twitter

Tagi

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
eLson
2018-04-16 18:26
Bylo tez tradycyjnie 'Co wy robicie, wy Nasza Legie hanbicie'. Niestety.
Mam jeszcze cien nadzieji ze w srode nie bedzie do tego powodu.
Liczba komentarzy: 1

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij