Wypożyczeni: Gole Nishi'ego, Szwocha i Leleny

14.05.2018 12:23

(akt. 21.12.2018 15:17)

W ubiegłym tygodniu powody do radości mogli mieć Tsubasa Nishi, Mateusz Szwoch czy Mateusz Leleno, którzy trafiali do siatki.Ponadto kilku zawodników zanotowało pełne występy w swoich zespołach. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat każdego wypożyczonego legionisty.

Sandro Kulenović (Juventus FC) –   „Stara Dama” wygrała 3:0 z Samporią w Primaverze. Kulenović oglądał potyczkę z ławki rezerwowych.

Tsubasa Nishi (MFK Zemplin Michalovce) –  Zemplin wygrał z Podbrezovą 1:0. Zwycięską bramkę dla miejscowych strzelił właśnie Japończyk. Nishi grał do 89. minuty.

Tin Matić (MFK Zemplin Michalovce) – Chorwat oglądał spotkanie z ławki rezerwowych.

Sadam Sulley (MFK Zemplin Michalovce) –  Napastnik zameldował się na murawie w 68. minucie.

Konrad Michalak (Wisła Płock) –  „Nafciarze” przegrali z Legią Warszawa (2:3) oraz pokonali Koronę Kielce 4:1. Michalak grał w drugim spotkaniu, gdzie zanotował komplet minut i został ukarany żółtym kartonikiem przez arbitra. Płocczanie plasują się na czwartym miejscu w tabeli.

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) –  Gdynianie zwyciężyli na własnym stadionie 2:0 z Cracovią oraz przegrali 1:2 z Bruk-Betem. „Szwochu” w domowej potyczce strzelił gola z rzutu karnego.

Dominik Nagy (Ferencvarosi TC) – Ekipa Węgra zremisowała u siebie 1:1 z Vasas. Nagy zaliczył pełne 90 minut.

Adrian Małachowski (Znicz Pruszków) – Znicz przegrał 1:2 z Radomiakiem Radom oraz 0:1 z Garbarnią. Małachowski, w obu spotkaniach, zaliczył komplet minut.

Konrad Jałocha (GKS Tychy) – GSK zanotował dwa zwycięstwa – z Miedzią (1:0) oraz Puszczą (2:1). „Jao” w obu potyczkach strzegł dostępu do własnej bramki.

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – „Niebiescy” przegrali 1:2 z Rakowem Częstochowa oraz wygrali 1:0 z GKS-em Katowice. Lewy defensor, w pierwszym spotkaniu, strzelił jedynego gola dla swojej drużyny, z kolei w drugiej konfrontacji został napomniany żółtą kartką.

Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) –  Pogoń zremisowała z Górnikiem Łęczna (1:1) oraz wygrała 3:2 z Chojniczanką. Szrek biegał od pierwszych do ostatnich sekund w obu spotkaniach.

Michał Suchanek (Górnik Łęczna) – Łęcznianie zaliczyli dwa remisy – z Pogonią Siedlce oraz Miedzią Legnica. „Suchy” wystąpił w potyczce przeciwko legniczanom, gdzie zameldował się w podstawowym składzie.

Mateusz Kochalski, Mateusz Leleno (Legionovia Legionowo) – Legionovia przegrała 1:2 z Gryfem oraz pokonała w delegacji Błękitnych 3:0. Kochalski nie bronił w tych spotkaniach, z kolei Leleno wystąpił w obu meczach (po 90 minut) i strzelił honorowego gola dla drużyny w pierwszym starciu.

Radosław Majecki (Stal Mielec) – Golkiper zaliczył łącznie 180 minut w konfrontacjach z Chrobrym Głogów (5:3) oraz Chojniczanką (0:1).

Mateusz Żyro (Wigry Suwałki) –  Wigry zremisowały 1:1 z Chrobrym Głogów oraz wygrały 2:1 na wyjeździe z Drutexxem Bytovią. „Żyrko”, w drugim meczu, został napomniany „żółtkiem” przez arbitra.

Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) –   „Górale” zremisowali 1:1 z Rakowem oraz ulegli 1:2 Odrze Opole. „Kozi”,  pierwszym meczu biegał do 79. minuty, natomiast w drugim starciu wszedł na plac na końcowe 20 minut.

Hildeberto (Northampton) –  Northampton skończyło już sezon, natomiast Portugalczyk – na początku kwietnia – pożegnał się z tym klubem, ponieważ skrócono mu wypożyczenie.

Rafał Makowski (Zagłębie Sosnowiec) – Sosnowiczanie zwyciężyli z Drutexem Bytovią oraz Stomilem Olsztyn. Makowski, w obu potyczkach, wchodził na boisko z ławki.

Tomasz Nawotka, Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) – „Nawot” zagrał tylko pełny mecz z klubem z Olsztyna, z kolei Francuz nie pojawił się na murawie zarówno w jednym, jak iw drugim meczu.

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) –  Gliwiczanie przegrali 0:2 z z Lechią Gdańsk oraz 1:3 ze Śląskiem Wrocław. „Jodłą” zagrał tylko w starciu z gdynianami, gdzie w pierwszej połowie został napomniany żółtym kartonikiem.

Jakub Czerwiński (Piast Gliwice) –  Czerwiński, w obu wyżej wymienionych potyczkach, grał od pierwszych do ostatnich sekund.

Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) –   „Miedziowi” zanotowali dwie porażki – z Wisłą Kraków (0:3) oraz Jagiellonią (1:2). Moneta oba spotkania oglądał z wysokości trybun.